اخبار زرند / زرند نیوز : مهندس محمدی شهردار زرند به همراه جمعی از معاونین و مسئولین دوایر مختلف شهرداری وباونان شاغل در این نهاد با حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه زرند دیدار و گفتگو کردند .

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند در این دیدار شهردار زرند ضمن تبریک سال نو ومیلاد حضرت زهرا (س)به مهمترین فعالیتهای شهرداری در خصوص عید و سال جدید اشاره کرد و افزود: با توجه به مشکلات متعدد در شهرداری خوشبختانه این نهاد مردمی در روزهای پایانی سال ۹۴ توانست با همدلی و همراهی مدیران و پرسنل خود ، شهر زرند را برای میهمانان نوروزی به بهترین نحو ممکن آماده نماید .

مهندس محمدی شهردار زرند افزود: این نهاد مردمی در سال گذشته توانست خدمات خوبی را برای شهروندان به ارمغان آورد و امیدواریم این امر در سال جدید نیز همچنان ادامه داشته باشد .

شهردار زرندبا اعلام اینکه شهردار با تکیه بر دانش نیروهای خود می تواند فعالیتهای موثری را به سرانجام برساند گفت: استفاده بهینه از امکانات موجود و انجام فعالیت با کمترین هزینه و بالاترین بازخورد از ویژگی ها مهم و خب پرسنل شهرداری می باشد .

وی به سخن مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل تنها نسخه برون رفت کشور از وضعیت کنونی می باشد که این امر باید در تمامی دستگاههای دولتی و غیردولتی کشور لحاظ شود .

منتخب شورای شهر زرند در ادامه ضمن تقدیر از زحمات و حمایتهای امام جمعه از شهرداری زرند گفت: اخلاق نیکو وراهنمائی های کریمانه ایشان و دعوت شهروندان به پرداخت عوارضات خود  توانسته است علاوه بر بالا بردن روحیه پرسنل شهرداری نقش موثری در جذب درامدهای شهرداری ایفا نماید .

مهندس محمدی شهردار زرند ضمن تبریک میلاد حضرت زهرا به بانوان شاغل در شهرداری گفت: نقش این نیروها در شهرداری بسیار حائز امیت می باشد و می توان از انها به عنوان یک بازوی توانمند برای شهرداری نام برد .

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی امام جمعه زرند نیز در ادامه از شهرداری به عنوان یکی از نهادهای خدمتی موثر شهری نام برد و گفت: شهرداریها نهادهائی هستند که همواره با زندگی شهروندان سروکار داشته و هر اقدام این نهاد می تواند در روحیه شهروندان تاثیر بسزائی داشته باشد

امام جمعه زرند در ادامه افزود: خوشبختانه در طی مدت حضور شهردار در این نهاد ،فعالیتهای خوبی به سرانجام رسیده است که شهروندان را نیز به اینده روشن شهر امیدوار کرده است .

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی به اقدام شجاعانه شهردار زرند اشاره کرد و گفت: همدلی ،همراهی و همسوئی مدیران و شهردار و قطع دست پیمانکاران در شهرداری قابل تقدیر است.

وی در ادامه به نقش بانوان در جامع نیز اشاره کرد و گفت: هیچ تفاوتی بین زن و مرد از دیدگاه اسلام در عرصه‌های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی وجود ندارد، و زنان باید در همه عرصه ها فعال باشند.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :