اخبار زرند / زرند نیوز : شهرداری زرند با فراهم آوردن امکانات مناسب و تدارکات ویژه سیزده توانست است نقش مهمی در ایجاد روحیه نشاط و سرگرم کننده برای شهروندان فراهم آورد .

به گزارش زرند نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری مهندس محمدی شهردار زرند در این خصوص ضمن تقدیر از فعالیتهای پرسنل شهرداری گفت:یکی از مهمترین اهداف شهرداری در روز طبیعت فراهم آوردن مکانهای مناسب جهت استفاده شهروندان می باشد .

شهردار زرند تصریح کرد: توزیع کیسه های زباله در مبادی ورودی و خروجی شهر نیز از برنامه های شهرداری در راستای کاهش آلودگی محیط زیست می باشد که این  این امر علاوه بر حفظ نظافت و پاکیزگی شهر، سبب می شود فرهنگ بازیافت و تفکیک پسماند در بین خانواده ها تقویت شود.

وی گفت: توزیع کیسه های زباله خودروئی نیز در راستای حفظ زیبائی معابر سطح شهر نیز با همکاری پرسنل خدمات شهری به انجام رسیده است تا رانندگان نیز علاوه بر حفظ تمیزی خودروی خود به زیبائی سطح شهر نیز کمک نمایند .

وی آماده سازی بوستانهای سطح شهر ، آماده سازی بوستان شهداء جهت نمازجمعه و استفاده شهروندان،استقرار تانکر های اب اشامیدنی ،استقرار خودروی آتش نشانی  از دیگر برنامه های شهرداری در روز سیزدهم فروردین بوده است .

مهندس محمدی شهردار زرند گفت:شهرداری چند روز قبل از فرا رسیدن روز طبیعت و روز سیزده بدر ، شروع به اطلاع رسانی در سطح شهر جهت پاکیزه نگه داشتن سطح شهر و طبیعت نمود و در روز سیزده فروردین در ورودی و خروجی شهر اقدام به پخش بروشوردر میان همشهریان عزیز نموده است .

وی نصب علائم و تابلوهای راهنما در ورودی ها و خروجی های شهر زرند را از دیگر برنامه های شهرداری در این روز  اعلام کرد.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :