f5a8f0fb-8086-4834-a468-def939872c77_20160327_122736

سرهنگ عبدالمجید زمانی فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زرند به همراه جمعی از فرماندهان این ناحیه با شهردار زرند دیدار وگفتگو کرد .

به گزارش زرند نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری زرند، شهردار زرند دراین نشست ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا(س) و آغاز سال ۹۵ از مردمان شهر زرند به نیکی یاد کرد و گفت: خدمت به شهروندان ولایت مدار و با اخلاص زرند افتخاریست که در این مقطع زمانی نصیب مسئولین شهرستان شده است و همه باید قدردان این نعمت باشند .

مهندس محمدی به سخن سال ۹۵ رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: رهبر انقلاب با انتخاب این سخن برای سال ۹۵ ثابت کرده اند که هیچ راهی برای برون رفت ایران اسلامی از وضعیت بد اقتصادی و مشکلات مملکت بجز مقاومت در برابر مشکلات وجود نداشته و ندارد .

منتخب شورای شهر زرند تصریح کرد: اقدام و عمل سفارش شده در سخنان مقام معظم رهبری باید در عمل و فعالیتهای عمرانی ادارات نیز چشمگیر باشد که این امر در شهرداری به خوبی در حال انجام می باشد .

شهردار زرند در ادامه تصریح کرد: از بدو ورود به شهرداری با اعتماد به نیروهای مجموعه شهرداری و کشف استعدادهای بلقوه توانسته ایم به افتخارات خوبی در شهر زرند دست پیدا کنیم که این امر به لطف الهی در سال جاری چندین برابر خواهد شد .

شهردار زرند با اعلام اینکه می خواهیم با استفاده ازتفکر بسیجی و مدیریت جهادی زرندی شاداب و سرزنده را برای شهروندان بسازیم گفت: یکی از افتخارات من در چندین سال گذشته بسیجی بودنم می باشد و آمده ام تا بسیجی وار به شهرم خدمت کنم .

وی افزود: با راه اندازی امکانات بلا استفاده شهرداری در شش ماه گذشته توانسته ایم به موفقیتهای خوبی دست پیدا کنیم که امیدواریم همه شهروندان با ارائه نقطه نظرات سازنده خود ما را دراین امر مهم یاری کنند .

سرهنگ زمانی فرمانده سپاه ناحیه مقاومت زرند نیز در این دیدار از فعالیتهای انجام گرفته شهرداری در روزهای پایانی سال تقدیر کرد و گفت: با توجه به حجم بالای فعالیت های شهرداری در روزهای پایانی سال خوشبختانه این نهاد توانست با درایت و مدیریت مدیران خود بر مشکلات فائق آید و آنها را یکی پس از دیگری حل وفصل نماید .

سرهنگ زمانی افزود: فعالیت های چشمگیر شهرداری در سطح شهر به خوبی قابل مشاهده می باشد و این امر نشان میدهد که مسئولین شهرداری در صدد هستند باردیگر شهر زرند را به روزهای اوج خود بازگردانند .

وی اعتماد به نیروهای شهرداری را قابل تقدیر دانست و از امادگی این نهاد جهت همکاری با شهرداری خبر داد .

انتهای پیام /

این خبر را به اشتراک بگذارید :