به گزارش زرند نیوز صادق زاده معاون فرماندار زرند نیز در دیدار نوروزی شهردار زرند خواستار جلب اعتماد شهروندان در راستای خدمات دهی بهتر به آنان شد و گفت: اقدامات موثری که شهرداری در طی سالهای گذشته در بحث فرهنگی و اجتماعی انجام داده است امروزه در شهر به خوبی دیده می شود.

معاون فرماندار زرند افزود: شهرداری می تواند با شناسائی و فعال نمودن ظرفیتهای موجود در شهرداری بسیاری از مشکلات شهر را برطرف نماید و این امر نیازمند اعتماد شهردار به نیروهای جوان و با استعداد می باشد .

وی گفت : شهردار و نیروهای شهرداری باید انتقادهای سازنده شهروندان را به جان و دل بپزیرند و در راستای رفع مشکلات و تقویت نقاط مثبت اقدام نمایند .
وی خود باوری ،زنده کردن انگیزه در افرادو نیروهای شهرداری را بسیار قابل تحسین دانست و گفت: جمع آوری نظرات دانشجویان ،محصلین و شهروندان می تواند کمک موثری را به پیشبرد اهداف شهرداری نماید .

وی تصریح کرد: با توجه به صنعتی شدن شهر زرند این شهرستان باید در راستای ایجاد زیرساختهای مناسب با نیازهای شهروندان اقدام نماید تا در آینده با مشکلات شهری و شهروندی مواجه نشود .

مهندس محمدی شهردار زرند نیز حذف هزینه های بی فایده در مجموعه شهرداری گفت و افزود: این نهاد مردمی با ارائه برنامه های منظم در سال گذشته توانسته است بخش عظیمی در هزینه های مالی خود صرفه جوئی نماید .

0101

انتهای پیام /

این خبر را به اشتراک بگذارید :