اخبار زرند / زرند نیوز : رییس اداره دامپزشکی شهرستان زرند از اجرای طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی بر تولید، توزیع و عرضه فرآورده های خام دامی توسط اکیپ های ثابت و سیار در سطح شهرستان خبر داد.

به گزارش زرند نیوز حسن لطفعلی پور رییس اداره دامپزشکی شهرستان زرند همچنین اظهار داشت: با توجه به در پیش بودن ایام تعطیلات نوروز و ضرورت تشدید کنترل و نظارت بهداشتی بر تولید، توزیع و عرضه فرآورده های خام دامی و باهدف حفظ سلامت مصرف کنندگان، از ۲۵ اسفند ماه سال جاری تا ۱۵ فروردین ماه سال آینده، طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی ویژه ایام نوروز در شهرستان زرند اجرا می شود.

وی افزود: اداره دامپزشکی شهرستان زرند با ساماندهی ۲ اکیپ سیار و ۲ اکیپ ثابت در هر روز اقدام به بازرسی و نظارت بهداشتی ویژه طرح ایام نوروز در دو شیفت کاری صبح و عصر خواهد نمود.

رییس اداره دامپزشکی شهرستان زرند تصریح کرد: کشتارگاه های دام و طیور، مراکز توزیع و عرضه فرآورده های خام دامی، رستوران ها و اماکنی که از فرآورده های خام دامی برای طبخ غذا استفاده می کنند، خودروهای ویژه حمل فرآورده های خام دامی از جمله مکان هایی هستند که در این ایام مورد بازدید و بازرسی قرار خواهند گرفت.

وی اضافه کرد: با افرادی که از طریق عرضه فراورده ناسالم اقدام به تهدید علیه بهداشت عمومی می نمایند برابر مقررات جاری برخورد می گردد.

لطفعلی پور عنوان کرد: همشهریان می توانند در صورت مشاهده هر نوع تخلف از سوی مراکز عرضه فرآورده های خام دامی با ستاد اداره دامپزشکی شهرستان زرند به شماره  ۳۳۴۲۲۲۲۷ تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام /

 

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :