اخبار زرند / زرند نیوز : طی مراسمی با حضورفرماندار, امام جمعه, شهردار ورییس شورای اسلامی وپرسنل شهرداری,لوح تقدیر مدیرکل امورشهری وشوراها به پاس تلاش وکوشش های مجدانه در جهت توسعه و عمران شهر کوهبنان,به یاسرمحسنی شهردارکوهبنان تقدیم شد.

IMG-20160312-WA0009

شهردارکوهبنان در این مراسم بیان داشت: شهرداری ارگانی مردمی وغیر دولتی وخدمتگزار می باشد که همواره در کنار مردم بوده و خدمات پایدار ومستمر آن برای تمامی شهروندان محسوس می باشد.

وی افزود: خدا را شاکریم که سال ۹۴ با تمام فرازونشیب ها ومشکلات وسختی های مالی که داشت سپری شد و خدا را سپاس که در این برهه ی سخت در پرداخت حقوق ومزایای پرسنل که جزء دیون اصلی مطالبات شهرداری می باشد, شرمنده ی پرسنل خدوم شهرداری نشدیم.پرداخت به موقع حقوق پرسنل از امتیازات برجسته ی شهرداری کوهبنان می باشد که تا کنون در این مورد رضایت پرسنل محقق گردیده است.

یاسرمحسنی ضمن پرداختن به مشکلات شهرداری کوهبنان بیان داشت:شهرداری کوهبنان علی الرغم تمامی مشکلات مالی که دارد در سال ۹۴ رتبه ی ۶۶ از بین ۷۰ شهرداری در مبحث فروش خدمات وصدور پروانه داشته است.شهرداری کوهبنان متقاضی در بحث خریدپروانه یا تفکیک زمین مسکونی ندارد و این معضل گریبان گیر شهرداری بوده است.

وی افزود:در سطح استان, اختلاف سرانه ی هرفرد در حوزه ی شهرداری از بابت پرداخت مالیات برارزش افزوده ,رقم قابل توجه و ناعادلانه ای می باشد که شهر کوهبنان با داشتن معادن، چندان اثری از این حوزه در رونق خود ندیده است که امید می رود با درایت مسئولین ارشدی کوهبنان این مشکل مرتفع و سبب احقاق حقوق تمامی شهروندان گردد تا شاهد خدمات بیشتر شهرداری درحوزه ی شهری باشیم.

شهردار کوهبنان ضمن مروری بر عملکرد شهرداری در سال ۹۳و ۹۴ بیان داشت: درسال ۹۳ دوبرابر کل بودجه ی سالانه ی شهرداری ، کار عمرانی صورت گرفته است و در سال ۹۴ با توجه به مبلغ کم واریز شده از کمک های دولت وارزش افزوده، تقریبا بیش از مبلغ واریزی، کار عمرانی در سطح شهر صورت گرفته است.

محسنی اظهار داشت:یقینا تمامی این اموروموفقیت ها،مرهون همکاری وهمدلی پرسنل و همیاری و ارتباط بسیار خوب حوزه ی شورای شهر بوده ست که امید داریم  در سال ۹۵ همچنان دوسال گذشته شاهد پیشرفت در مباحث عمرانی وخدماتی شهرداری کوهبنان باشیم.

شهردار کوهبنان در پایان نگاه ویژه فرماندار ومسئولین به حوزه ی شهرداری را خواستارشد وافزود:حوزه ی شهرداری به عنوان حوزه ای که بالغ برنیمی از جمعیت شهرستان را خدمات مستمر ارائه می دهد وهمواره در کنار سایر ادرات بوده است ودر توان خود با کلیه ی ادارت همکاری داشته است, نیازمند نگاه ویژه می باشد و خواهان این هستیم که فرماندار محترم راهکاری بیاندیشند تا مطالبات شهرداری از ادارات شهرستان وصول گردد تا انشاا… شاهد خدمات روزافزون برای مردم قدر شناس کوهبنان باشیم.

محمدرضا مهدلو فرماندار شهرستان کوهبنان دراین جلسه ضمن تقدیم لوح تقدیر از زحمات بی دریغ شهردار کوهبنان در راستای توسعه وآبادانی شهر کوهبنان تقدیر وتشکر کرد و گفت:خوشنامی شهرداری کوهبنان در سطح شهر مشهود می باشد ورضایت مردم از عملکرد شهرداری حداکثری می باشد در حالی که جناب رزم حسینی استاندار محترم در سفرشان به کوهبنان چندین بارشهر کوهبنان را شهری تمیزخواندند که این بیان, نشان از عملکرد خوب شهرداری دارد.

فرمانداردر خطاب به پرسنل شهرداری بیان داشت:همواره به کاری که انجام می دهید افتخار کنید و با احساس تعلق به کار خود بپردازید زیرا احساس تعلق برای کار نیاز می باشد. نگهداری ازاموال وحفظ سرمایه های شهرداری در واقع نوعی احساس تعلق به کار می باشد.

وی ادامه داد: پرسنل تلاش براین داشته باشند که همواره سیستمی عمل کنند و قانون مداری را سرلوحه ی کار خود قرار دهند.

مهدلو اذعان داشت:درارتباط با شهرداری مبحثی که نیاز به فرهنگ سازی گسترده دارد مشارکت مردم با شهرداری می باشد.اگر مشارکت مردم با شهرداری وجود نداشته باشد واریز کمک های دولتی به تنهایی کافی وجوابگوی هزینه های شهر وشهرداری نمی باشد اگرهر شهروندی در سبد هزینه ی زندگی خود سهم شهرداری را در نظر بگیرد یقینا در رفتار با شهر وامکانات شهری بهترعمل می کند وشهرداری نیزمی تواند خدمات بهتری ارائه دهد.

امام جمعه ی کوهبنان:
امتیاز برجسته ی شهرداری کوهبنان در بحث پرداخت به موقع حقوق پرسنل ستودنی می باشد.

حجت الاسلام المسلمین عباس جعفری ضمن آرزوی سال خوش برای مجموعه ی شهرداری وشورای شهر,از زحمت کشان عرصه ی شهر وشهرداری تقدیروتشکر کرد وافزود: امروز سکان شهرداری کوهبنان به دست فردی توانمند ولایق می باشد که عشق به خدمت دارد.از زمان ورود جناب محسنی شهردار محترم به این مجموعه خدمات خوبی صورت گرفته وبعضا گره های کوری نیز گشوده شده است که با توجه به شواهد قابل قبول ,رضایت حداکثری مردم از خدمات شهرداری وعملکرد شهردار محقق شده است.

جعفری افزود:کارشهرداری مربوط به همه ی شهر می باشد, یعنی آبروی همه ی شهر ومردم ومسئولین بستگی به فعالیت های خوب شهرداروشورای شهر وپرسنل شهرداری دارد, زمانی که به شهر وزیبایی وعمران وآبادانی شهر رسیدگی شود در واقع آبروی شهر تضمین شده است.

حجت الاسلام المسلمین عباس جعفری ضمن پرداختن به آموزه های دینی واحادیث مرتبط با پرداخت حقوق کارگر، بیان داشت:امتیاز برجسته ی شهرداری کوهبنان در بحث پرداخت به موقع حقوق پرسنل ستودنی می باشد.

درپایان این مراسم نمایندگی نشریه برهان کوهبنان نیز ازحمایت های ویژه ی شهردار و رییس شورای اسلامی از تنها نشریه ی کوهبنان (برهان) تقدیرو تشکر کرد.

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :