اخبار زرند / زرند نیوز :در فضایی اکنده از معنویت سومین یادواره شهدا والا مقام شهرک رزمندگان و اولین یادمان شهید مهدی عبدالله زاده از شهدا غواص شهرستان زرند شامگاه  پنج شنبه در مسجد سید‌الشهدا (ع) با حضور مسئولان و مردم برگزار شد.

به گزارش زرند نیوز در این مراسم معنوی که سرهنگ عبدالمجید زمانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زرند ،جمعی از مسئولین اجرایی ،خانواده های معظم شهدا ،جانبازان و قشرهای مختلف مردم شهید پرور حضور داشتند  .

عباس ایرانمنش از فرمانده هان دوران دفاع مقدس  در سخنانی از برگزارکنندگان این مراسم قدر‌دانی کرد و افزود‌: ‌رزمندگان در دوران دفاع مقدس‌ با لبیک به ندای ‌رهبری، حماسه‌های عظیمی ‌را خلق کردند‌ و اقتدار ‌و سرافرازی امروز ایران اسلامی، مرهون فداکاری شهدای  والا مقام  است‌.

وی با اشاره به اهمیت برگزاری یادواره شهدا گفت: برگزاری یادواره شهدا زمینه آشنایی جوانان و نسل جوان را با افکار شهدا و اهداف آنها فراهم می‌کند.

وی با بیان اینکه هرچه در زمینه شهدا کار کنیم باز هم کم است، افزود: نباید اجازه دهیم یاد و نام شهدا و اهداف و آرمان‌های والای امام راحل (ره) در جامعه فراموش شود

ایرانمنش. بابیان اینکه دشمنان تلاش دارند که با اقدامات ضد فرهنگی جوانان را گمراه کنند، تاکید کرد: باید در مقابل توطئه‌های دشمنان بیش از پیش هوشیار باشیم.

در این مراسم یکی از مداحان اهل‌بیت عصمت و طهارت (ع) به مداحی و مرثیه‌سرایی پرداخت.

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :