اخبار زرند / زرند نیوز : نماینده ولی فقیه وامام جمعه زرند در جلسه مشترک هییت نظارت و اجرایی و بازرسی انتخابات شهرستان زرند که با حضور اعضاء در محل فرمانداری برگزار شد از اعضای هییت های دخیل در امر انتخابات که انتخابات را در محیط امن برگزار کرده و باعث شدند مردم انتخابی آگاه و آزاد داشته باشند کمال تقدیر و تشکر را کردند .

وی از نقش ائمه جمعه شهرستان که در راستای حضور مردم و تنش زدایی بین مردم و بصیرت افزایی برای انتخاب نماینده ای انقلابی و بامعیار های انقلاب و تابع ولی فقیه تلاش زیادی انجام دادند به نیکی یاد کردند.

وی اظهار داشت:اعضای هییت نظارت و اجرایی بازوان نظام هستند و انتخابات در شهرستان را به بهترین شکل ممکن اجراء کردند. نتایج انتخابات نشان دهنده ئ تاثیر نقش مردم بود و خواست مردم از صندوق رای بیرون آمد . در نظام دینی نقش مردم پشتیبانی ولی‌فقیه و ضامن اجرای احکام توسط ولی فقیه است

امام  جمعه زرند در ادامه گفت : حتی رییس خبرگان رای نیاورد و نجیبانه خواست مردم را پذیرفت و هیچ اعتراضی به نتایج دنبال آشوب و فتنه نبودند که این نتایج مهر بطلانی بر ادعای تقلب و تهمت های سران فتنه و ضد انقلاب بود .

امام جمعه زرند :
اصول گرایان و اصلاح طلبان را بچه های این نظام و انقلاب دانستند و گفتند ما به هر دو گروه احترام می گذاریم مادامی که چشم و گوش آنها به دهان ولی فقیه و مقام معظم رهبری باشد.

حجت الاسلام ابراهیمی در این جلسه گفتند : در شهرستان زرند سلایق مختلفی هست ولی برادری حاکم است

وی نماینده منتخب را نماینده تمام مردم شهرستان دانستند و زرند را لایق پیشرفت در بخش صنعت و کشاورزی شایسته درخشش در استان و کشور دانستند.

در این جلسه خنجری فرماندار نیز گفت :سعی کردیم اعضای هییت نظارت و اجرایی را از هر دوسلیقه انتخاب کنیم تا شائبه طرفداری از کاندید خاصی پیش نیاید

در آخر مهندس محمدی شهردار هم از ستاد های انتخاباتی که نهایت همکاری را با شهرداری داشتند و در حفظ زیبایی شهر تلاش کردند و  محیط شهری  را تخریب نکردند تشکر کردند.

photo_2016-03-09_23-37-59

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :