اخبار زرند / زرند نیوز : نمایشگاه آثارخوشنویسی آوای قلم  باحضور استادعباس میرزایی، استادمحمدحسین کرمانی نژاد و حضور ریاست اداره ارشادآقای رشیدی وجمعی ازهنرمندان در نگارخانه آذرستان زرند افتتاح گردید .
به گزارش زرند نیوز  نمایشگاه انفرادی آثار خوشنویسی هنرمند جوان آقای حسین پورمحمودزاده با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، اساتید و جمعی از هنرمندان علاقمند به هنر زیبای خوشنویسی در محل نگارخانه آذرستان زرند تحت عنوان آوای قلم افتتاح گردید .
 در این نمایشگاه هنرمند جوان زرندی با ارائه ۳۰ اثر در قالب نستعلیق ، شکسته نستعلیق ، ثلث و چلیپا هنر خویش را بنمایش گذاشته است. پور محمودزاده متولد ۱۳۶۴ دارنده مدرک ممتاز خوشنویسی از انجمن خوشنویسان کشور می باشد
وی از عزیزان شرکت کننده در مراسم افتتاحیه بابت حمایت از هنرمندان این خطه از میهن اسلامی  بالاخص در عرصه خوشنویسی از اساتید و هنرمندان پر افتخار شهرستان زرند و اعضای شورای انجمن خوشنویسان زرند که با حضور خود در این مراسم و کنار این هنرمندان باعث ایجاد محبت و همدلی بیشتر گردیدند تشکر و قدردانی نمود
وی همچنین ابراز امیدواری نمود همیشه بیش از پیش شاهد این فعالیتها ، همدلیها و مهربانیها باشیم .
شایان ذکر است نمایشگاه آوای قلم همه روزه تا مورخه ۲۵/۱۲/۹۴ جهت بازدید عموم از ساعت ۹صبح الی ۱۲ و عصرها از ساعت ۴٫۵ الی ۸ بعداز ظهر دایر می باشد .
3 5 6 9 422340666_2866
خبرنگار : اکبرابراهیمی زرندی
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :