ابراهمی امام جمعه (2)اخبار زرند / زرند نیوز : حجت السلام ابراهیمی امام جمعه زرند در خطبه های نماز جمعه این هفته از حضور گسترده و مشارکت حداکثری مردم شریف و آگاه شهرستان زرند در پای صندوق‌های اخذ رای انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی تشکر و قدردانی کرد.
به گزارش زرند نیوز ابراهیمی امام جمعه زرند از حضور گسترده و کم نظیر مردم شریف ، انقلابی و وفادار شهرستان زرند و خلق حماسه ای دیگر و به یادمانی که مهمترین پیام آن تجدید عهد و پیمان با رهبر عظیم الشان انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) و اعلام حمایت و پشتیبانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی و مایوس و نا امید کردن استکبار جهانی و بد خواهان داخلی را تبریک عرض نموده و از تک تک امت شریف و غیور  شهرستان زرند تشکر و قدر دانی کرد.
امام جمعه زرند با بیان اینکه فرانسویها که اینقدر دم ار دمکراسی می زنند مشارکت مردم در پارلمان ۵۵ درصد است  این در حالی است که در ایران اسلامی ما مشارکت ۶۳ درصد است و استان کرمان در سطح کشور رتبه اول مشارکت را به خود اختصاص داده است و خوشبختانه شهرستان زرند هم در سطح استان با ۷۷ درصد مشارکت  رتبه اول را به خود اختصاص داده است به طور قطع این نقشه و توطئه شوم دشمنان با حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای نقش برآبشد.
وی از تلاش دست اندرکاران برگزاری انتخابات هئیت اجرائی و نظارت ، نظامی، انتظامی و امنیتی که فوق العاده تلاش داشتند قدردانی کرد.
ابراهیمی  همچنین ضمن قدر دانی از حضور همه کاندیداها که باعث شور و نشاط در انتخابات شدند ، انتخاب نماینده مردم شهرستانهای زرند و کوهبنان را تبریک گفت .
امام جمعه زرند در ادامه گفت: انتخاب شدن از سوی مردم مسوولیتی سنگینی است که بر دوش نمایندگان قرار می گیرد و نمایندگان مردم در مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی باید کوشش کنند تا این مسئولیت را به درستی ایفا کنند و همواره مراقب باشند که مسئولیت در دنیا پرسش ها و بازخواست های بیشتر آخرت را به دنبال دارد.
خطیب جمعه زرند با تاکید بر اینکه نخستین دستور مجلس آینده باید ارائه راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی باشد، گفت: باید در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری اهتمام جدی در کشور صورت گیرد تا موجب رونق کارخانجات تولیدی و اشتغال پایدار  فراهم گردد.
امام جمعه زرند  با بیان اینکه امروز آل سعود دشمن مسلمانان است  افزود: آل سعود ساخته و پرداخته صهیونیست ها و استکبار جهانی است و امروز رابطه خودشان را با یهود و صهیونیستها علنی کردند. دشمنی های خود را بیش از پیش نمایان ساخته اند. عملکرد هشتاد ساله آنها محصولی جز کاشتن بذر نفاق و دشمنی در بین مسلمانان چیزی نداشته است.
انتهای پیام /
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :