b12346
اخبار زرند / زرند نیوز : به گفته حسین باقری مسئول بسیج کارگری استان کرمان این جشنواره استانی با هدف شناسایی و معرفی طرح ها و اقدامات ابتکارانه و خلاقانه بسیجیان ، تقویت روحیه نوآوری ، خلاقیت در اجرای فعالیت ها،  تقویت اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری، و نمایش دست اوردهای بسیجیان در عرصه صنعت  برگزار شد
 وی  محورهای جشنواره  را فرهنگ کار ، ارتقا ایمنی ،کیفیت تولید و بهره وری و صرفه جویی عنوان کرد و گفت در این جشنواره ۳۳۰ طرح از سراسر استان پذیرفته شده اند  که ۳۶ طرح مورد تقدیر قرار گرفتند. و همچنین ۳نفر منتخب صنایع بزرگ و ۳ نفر منتخب صنایع متوسط و یک نفر منتخب ویژه مورد تجلیل قرار گرفتند.
حبیب الله خنجری فرماندار زرند هم در این جشنواره ضمن قدر دانی از برگزار کنندگان این مراسم اظهار امیدواری کرد برگزاری اینگونه جشنواره ها نقش بسزایی در تحقق اقتصاد مقاومتی مورد توجه مقام معظم رهبری داشته باشد و در نهایت توسعه و شکوفائی بیش از پیش جامعه را رقم بزند.
وی با اعلام اینکه اگر به جوانان اعتماد کنیم شاهد موفقیتهای خوبی در همه عرصه ها خواهیم بود گفت: جوانان این سرزمین و خصوصاٌ شهرستان زرند با بکارگیری کمترین لوازم و با هزینه های کم توانسته اند بیشترین بازدهی را در این شهرستان به نام خود ثبت کنند .
در این جشنواره دکتر کاظمی معاون هماهنگ کننده سپاه ثارالله استان ، مهندس اسماعیلی مدیر کل کار ،تعاون و رفاه اجتماعی استان ، عبدالمجید زمانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زرند و جمعی از فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج  حضور داشتند .
انتهای پیام /
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :