photo_2016-02-29_14-13-12به گزارش زرند نیوز طی جلسه ای در محل شورای شهر بودجه سال ۹۵ شهرداری زرند توسط شهردار به شورای شهر ارائه شد.

مهندس احمد محمدی شهردار زرند در ابتدا ضمن گرامیداشت ایام فاطمیه ، حماسه روز جمعه ۷ اسفند را به مردم شهرستان تبریک گفت و افزود : این حماسه انقلابی در انقلاب و حضور مردم در پای صندوق های رای جوابی محکم به یاوه گویان داخلی و خارجی بود.

شهردار زرند به تمامی منتخبان ملت ، به خصوص دکتر حسین امیری تبریک گفت و افزود : فردی که پنج دوره متوالی که خود در کشور بی نظیر است نماینده و منتخب مردم می شود نشان از این دارد که عملکرد خوب داشته و مورد تائید مردم می باشد.

وی افزود : دکتر حسین امیری در بحث صنعتی شدن شهرستان عملکرد خوبی داشته اند و ما امیدوار هستیم با توجه به مشکلات شهری و شهروندی که در مرکز شهرستان وجود دارد ، ما را در جذب بودجه های شهری و کشوری و رفع مشکلات در سطح وزارتخانه ها کمک کنند.

محمدی گفت : بودجه سال ۹۵ شهرداری مبلغ بیست میلیارد و دویست میلیون تومان در نظر گرفته شده است که ۴۵ درصد افزایش نسبت به سال ۹۴ را دارد.

محمدی میزان تحقق بودجه سال ۹۴ را تا به امروز حدود ۸۰ درصد برآورد کرد.

شهردار زرند گفت : بیشترین درخواست هایی که از طرف مردم به شهرداری می رسد بحث آسفالت بهبود عبور و مرور است به همین جهت رویکرد کلی ما در بودجه سال ۹۵ در هزینه های جاری انقباضی بوده و در هزینه های عمرانی افزایشی است. با برنامه ای که ما در دستور کار داریم تا پایان سال آینده در بحث آسفالت و عبور و مرور مشکلی نخواهیم داشت.

محمدی محل تامین افزایش بودجه در سال آینده را رونق اقتصادی حاصل از گشایش برجام و در کنار آن درآمد حاصل از مالیات بر ارزش افزوده و مالیات کارخانه ها و پیگیری وصول درآمدهای جدید دانست.

شهردار گفت : لایحه ای برای درآمدهای جدید از جمله حق الارض داریم که با اجرای آن کمکی در تامین اعتبارات بودجه ای سال آینده خواهد داشت.

محمدی افزود : شهرداری و شورای شهر تعامل و همکاری خوبی در ۵ ماه گذشته با هم داشته اند و از اعضای شورای شهر خواست مجموعه شهرداری را در انجام امور همواره پشتیبان و همراه باشند .در تغیرات اعتراض هایی به وجود خواهد آمد که نیازمند همکاری شورای شهر است .

شهردار زرند در ادامه گفت : تا تابستان افتتاح شهربازی و تا اواسط سال افتتاح ساختمان اداری جدید شهرداری و تا اواخر سال آینده افتتاح سینما ، پلاتوی نمایش ، پلی پارک و چندین پارک از جمله پارک بانوان و پارک دوستدار کودک را خواهیم داشت .

محمدی دیون جاری شهرداری را حدود ۱۵ میلیارد تومان برآورد کرد و در همین راستا گفت ما در یک مورد از این دیون که مربوط به سازمان تامین اجتماعی می شود ماهیانه ۱۳۰ میلیون تومان جریمه دیرکرد می پردازیم که باید هرچه زودتر این دیون پرداخت شوند.

شهردار زرند در آخر گفت من تا آخرین لحظه ایستاده ام و از انرژی من کم نخواهد شد .

در ادامه برهانی عضو شورای شهر ضمن تشکر از شهردار و معاونت های شهرداری گفت : این شورا مظلوم بوده است ، ما وارث کارهایی بودیم که هیچ دخالتی در آنها نداشتیم و باید جواب می دادیم .

photo_2016-02-29_14-13-41 photo_2016-02-29_14-13-32

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :