فرمانداربه گزارش زرند نیوز به نقل از کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان زرند، خنجری فرماندار و رئیس مرکز حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان طی پیامی از حضور مردم نجیب و ولایتمدار در انتخابات تشکر و قدردانی کرد.

در متن این پیام آمده است:

درود خدا به روان پاک شهیدان انقلاب اسلامی ایران و شما مردم مؤمن و همیشه در صحنه که بار دیگر همگام با ملت بزرگ ایران برای تجدید بیعت با آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حماسه ای دیگر را رقم زدید.

اکنون به حول و قوه الهی، انتخابات پنجمین دوره خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با درک درست از مصالح و منافع ملی ایران اسلامی با حضور گسترده و آگاهانه مردم فهیم و همیشه در صحنه به پایان رسیده است.

ملت بزرگ ایران اسلامی با سرمشق قراردادن بیانات مقام معظم رهبری پس از صبر و مقاومت در برابر فشارها و تحریم های ظالمانه قدرت های بزرگ با سربلندی از این آزمون بیرون آمد و در ادامه جلوه باشکوهی از همدلی و همزبانی خود را در انتخابات هفتم اسفند به نمایش گذاشت.

بدینوسیله مراتب تشکر و سپاس خود را از خلق حماسه ای دیگر در تاریخ پر فروغ مردم در نظام جمهوری اسلامی ایران اعلام می نمایم. بر همین اساس به همه دست اندرکاران برگزاری انتخابات اعم از هیات های اجرایی، نظارت، بازرسی و نیروی انتظامی و … در این حوزه انتخابیه از زحمات و تلاش های ایثارگرانه آنان تقدیر و تشکر بعمل می آید.

همچنین انتخاب مجدد دکتر حسین امیری نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی برای پنجمین بار متوالی در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان تبریک عرض نموده و از همه نامزدهای محترم و هوادارانشان که در فضایی صمیمی، پرنشاط و مبتنی بر معیارها و موازین قانونی و اسلامی به ارائه دیدگاه ها و برنامه های خود پرداختند و در ایجاد این حماسه سیاسی نقش انکار ناپذیری ایفا کردند نیز صمیمانه سپاسگزاری و قدردانی کنم و به نمایندگی از همه عوامل برگزاری انتخابات این پیروزی بزرگ ملت را به حضرت ولی عصر (عج) و مقام معظم رهبری و دولت تدبیر و امید تبریک عرض می نمایم.

حبیب الله خنجری – فرماندار شهرستان زرند

.

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :