انتخابات 94 زرند (23)اخبار زرند / زرند نیوز : مردم همیشه در صحنه و ولایتمدار شهرستان زرند و مناطق ریحان شهر،خانوک و یزدان شهر با حضور حداکثری خود در این دوره از انتخابات، ندای رهبر معظم انقلاب را لبیک گفته و بار دیگر اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی که ثمره خون هزاران هزار شهید است را به رخ جهانیان کشاندند.
مردم انقلابی و همیشه در صحنه، اعم از زن و مرد پیر و جوان با اگاهی از شرایط موجود و در راستای منویات مقام معظم رهبری بار دیگر با حضور چشمگیر خود در این دوره از انتخابات ضمن تجدید بیعت با ارمانهای والای حضرت امام (ره) ،مقام معظم رهبری و شهدای گرانقدر با حفظ وحدت و انسجام و انتخاب اگاهانه خود در این دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی  توطعه های دشمنان را نقش بر اب کردند.
رای اولی ها که به شعب اخذ رای امده بودند پس از انداختن رای در صندوقها نام خود را جز پیشتازان و پیشقراولان حماسه سیاسی در دفتر ایزد منان ثبت و ضبط کردند.
کودکان زرندی که همراه  پدران و مادران خود در این رای گیری حضور پیدا کردند رای والدین خود را به صندوق ریختند و امادگی خود را برای حضور در حماسه های دیگر اعلام کردند.
تبلیغات پرشور نمایندگان قبل از رای گیری نوید بخش حضور پررنگ مردم بر سر صندوقهای اخذ رای بود.  خوشبختانه شاهد حضور حماسی مردم در کنار صندوقهای اخذ رای بودیم . که با این شور و اشتیاق که در مردم قدر شناس شهرستان زرند قابل مشاهده بود این حماسه در تاریخ ماندگار خواهد شد.
به گفته فرماندار زرند ۱۱۳ صندوق در شهرستان زرند کار رای گیری را بر عهده دارشتنه کا  از این تعداد ۸۰ صندوق ثابت و ۳۳ صندوق سیار  می باشد  و قریب ۱۰۰ هزار نفر واجد شرایط رای دادن هستند .
از ۶ نامزد انتخاباتی در شهرستان زرند یک نفر به مجلس شورای اسلامی راه می یابد .
انتهای پیام /
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :