اخبار زرند / زرند نیوز : طی مراسمی با حضور مشاور امور ایتارگران شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران از ایتارگران مجتمع سنگ اهن جلال اباد تقدیر شد.

به گزارش زرند نیوز در این مراسم سید فرهاد اسلامی مدیر مجتمع ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر بر لزوم بزرگداشت ایتارگریهای رزمندگان تاکید کرد و افزود: تجلیل از ایتارگران کمترین کاری است که می توان در برابر بزرگترین جانفشانیها و خدمات ارزنده این عزیزان انجام داد و همه ما باید قدردان این تلاشها و زحمات باشیم.

در ادامه مشاور امور ایتارگران شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در سخنانی هدف از برگزاری این نشست ها را دیدار صمیمانه با ایتارگران عنوان کرد و گفت: انقلاب اسلامی ایران نتیجه افکار الهی حضرت امام خمینی ره بنیانگزار کبیر انقلاب اسلامی و همراهی و همدلی ملت بزرگ ایران بود که با پشتیبانی و برکات خداوند متعال توانستیم در جنگ تحمیلی با پیروزی بر جبهه کفر و باطل ، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در سرتاسر دنیا گسترش دهیم.

مولایی ضمن اشاره به توجه هر چه بیشتر و تاکید بر روحیه بسیجی در امر تولید و کار افزود: اقتصاد مقاومتی بهترین نمونه و الگوی راه و روشن کننده مسیر رفع مشکلات اقتصادی موجود در کشور خواهد بود که امیدواریم روز به روز از بحرانهای اقتصادی و موانع امر تولید کاسته شود.

در پایان مراسم با اهدا لوح تقدیر از ایتارگریهای جانبازان و رزمندگان مجتمع در دوران دفاع مقدس تجلیل و تقدیر بعمل امد.

2 1

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :