به گزارش زرند نیوز باحضورمهندس کریم نژاد معاون بهره برداری واکتشاف شرکت تهیه وتولید مواد معدنی ایران از قسمتهای مختلف مجتمع کک سازی بازدید به عمل آمد.

درادامه جلسه ای با حضور معاونین ، مدیران وکارشناسان مجتمع تشکیل و مدیران از اقدامات صورت گرفته ازقبیل بهینه سازی برج خاموش کننده ، راه اندازی واحد خشک کن گوگرد، بالابردن دانسیته ذغالسنگ وکاهش هزینه های مصرف برق و…گزارش ارائه نمودند.

طرح توسعه استفاده از گازهای مازاد نیز به عنوان یکی از طرح های اقتصادی در این جلسه مطرح گردید که مقرر گردید با مساعدت معاون اکتشاف وبهره برداری شرکت این موضوع در کمیته سرمایه گذاری شرکت مطرح و حتی المقدور اقدامات لازم وبودجه آن تامین اعتبار گردد.

مهندس کریم نژاد در جمع معاونین،مدیران و کارشناسان مجتمع گفت: ما ۳۸ سال درتحریم هستیم و تاکنون از مهندسی معکوس استفاده کردیم وباابتکارات وخلاقیت متخصصان ومهندسین ایرانی محصولاتی با کیفیت بالاتراز کیفیت خارجی تولید کردیم . هر تکنولوژی هزینه دارد ابتدا کیفیت ندارد ولی با کاروتلاش بیشتر کیفیت آن بهبود پیدامی کند .

وی افزود: زرند نیاز به کارهای توسعه زیادی دارد باید دیدگاه این باشد افرادی هستند که جویای کار می باشند ونیاز به کاردارند همه باید به عنوان یک حامی بخش اقتصادی وبخش ایجاد اشتغال تلاش کنیم و این مجموعه راحفظ کنیم.

معاون بهره برداری واکتشاف شرکت ضمن تشکر از کلیه پرسنل و خصوصا” مدیریت مجتمع اظهار داشت: من دربازدید از مجموعه مشاهده کردم که کارها ی ارزنده ای انجام شده است اینها نشان دهنده این است که همه همدل کار می کنند که اثرات آن در سیستم معلوم می شود.

کریم نژاد گفت : ما وظیفه داریم در انتخابات روز جمعه با جدیت وشکوه خاصی شرکت کنیم و انتخاب اصلح برای همه مهم است ودرفضای کاری نباید برعلیه کسی صحبت شود همه کاندید ها مهم هستند و از فیلترهای خاصی عبور کرده اند.

IMG_0676 IMG_0693 IMG_0708 IMG_0715 IMG_0717 IMG_0646 IMG_0661

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :