مهندس متصدی مدیر کک و قطران

اخبار زرند / زرند نیوز : مدیرمجتمع کک سازی وپالایش قطران زرند در پیامی روز مهندس را روز تجلیل از استعداد، خرد ، توان و اراده منحصر بفرد ایران و ایرانی ،روز پاسداشت خلاقیت، ابتکار، نوآوری و ابداع در عرصه اندیشه و عمل و روز گرامیداشت پیشگامان پیشرفت و سازندگی در کشور دانست.

به گزارش زرند نیوز به نقل از روابط عمومی مجتمع کک سازی وپالایش قطران زرند حسین متصدی به مناسبت ۵ اسفند ماه روز مهندس، طی پیامی این روز را به تمامی تلاشگران عرصه صنعت ومعدن تبریک گفت.

متن پیام مدیر مجتمع کک سازی به شرح زیر است:

بسمی تعالی

تقارن پنجم اسفندماه روزبزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس، تلاقی ارزشمندی از اندیشه مهندسی ایران گذشته و سرمشق قراردادن تلاش‌های آن دوران برای جوانان جویای علم امروز کشور است تا با بهره‌گیری از تجارب کسب شده و استفاده از علم و نوآوری و ایجاد فناوری‌های نوین، حفظ و اعتلای استقلال ایران اسلامی رقم زده شود و دستیابی به افق‌های افتخار بر اساس سندچشم‌انداز مهیا گردد.                                                     

شایستگی و توانمندی مهندسان ایرانی، امروز در جهان بر کسی پوشیده نیست و امیدواریم مهندسان توانمند ایرانی بتوانند رسالت خود را در سازندگی، عمران و آبادانی ایران اسلامی به نحو احسن به مرحله اجرا در آوردند.                                                                     

اینجانب ضمن تبریک روزمهندسی به تمامی زحمتکشان عرصه صنعت ومعدن، خصوصا” پرسنل تلاشگر درصنعت کک سازی وپالایش قطران زرند ،توفیق روزافزون تمامی فعالان این عرصه را از درگاه خداوند منان آرزومندم و امیدوارم همیشه درانجام امورخودموفق وموید باشید.

حسین متصدی زرندی

مدیرمجتمع کک سازی و پالایش قطران زرند

اسفندماه

۹۴

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :