b1234 2

اخبار زرند / زرند نیوز : حبیب الله خنجری فرماندار زرند به همراه مهندس محمدی شهردار و قویدل دادستان زرند از پروژه تسطیح و آماده سازی پارکینگ بازار این شهرستان بازدید کردند .

به گزارش زرند نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری زرند،خنجری فرماندار زرند ضمن تقدیر از فعالیتهای همه مسئولین و پرسنل خدوم شهرداری تلاش در راه خدمت به شهروندان را جهاد دانست و گفت: با توجه به روزهای پایانی سال و شروع خریدهای نوروزی شهروندان وجود این پارکینگ واماده سازی ان می توان به مشکلات ترافیکی این محدوده کمک موثری نماید .

خنجری فرماندار زرند ضمن تقدیر از شهردار و اعضاء شورای شهر زرند گفت:امیدواریم با برنامه ریزی اصولی در روزهای پایانی سال شاهد کاهشس بارترافیکی در معابر سطح شهر باشیم .

مهندس محمدی شهردار زرند نیز از آغازاجرای طرح های عمرانی شهرداری برای عید نوروز خبر داد و گفت: با راه اندازی کارگروه های مختلف در شهرداری و تقسیم فعالیت ها امسال قصد داریم سال خوبی و زیبا وبا طراوت را برای شهروندان بوجود آوریم .

منتخب شورای شهر زرند افزود:کلیه فعالیتهای شهرداری با همت نیروهای سخت کوش این نهاد مردمی در حال انجام می باشد و امیدواریم بتوانیم روزهای خوبی را برای شهروندان بوجود آوریم .

وی راه اندازی این پارکینگ را از نیازهای شهروندان دانست و گفت: وجود این پارکینگ در ورودی بازار می تواند بسیاری از مشکلات شهروندان را برطرف نماید .

وی از راه اندازی طرح پارکبان نیز خبر داد و گفت: این طرح نیز با همکاری پرسنل شهرداری و ظرف چند روز آینده اجرائی خواهد شد .

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :