استخدام-کارخانه-فولاد-زرند-255x210معاون فرماندار زرند گفت: برگزاری آزمون و جذب نیرو در کارخانه فولاد زرند به دلیل عقب بودن برنامه ها، به سال ۹۵ موکول شد و استخدام ۱۴۰۰ نفر در این کارخانه در سال آینده قطعی می باشد.

به گزارش زرند نیوز به نقل از صبح زرند ، با توجه به خبری که معاون فرماندار زرند راجع به ثبت نام برای آزمون استخدامی کارخانه فولاد در بهمن ماه ۹۴ منتشر کرد، اما با رسیدن به روزهای انتهایی بهمن خبری از ثبت نام نشد، به همین مناسبت با این مسئول تماس گرفته و موضوع را جویا شدیم.

علی صادق زاده معاون فرماندار زرند گفت: با توجه به بازدیدی که در آذرماه از این کارخانه داشتیم و صحبت هایی که انجام شد قرار بود ثبت نام در بهمن ماه انجام و آزمون در اسفندماه برگزار شود اما به دلیل آماده نبودن شرایط آزمون و عقب بودن کارخانه در برنامه هایش، این کار انجام نشد.

وی افزود: استخدام ۱۴۰۰ نفر در کارخانه فولاد زرند در سال ۹۵ قطعی است اما تاریخ دقیق ثبت نام، آزمون و استخدام هنوز مشخص نیست و باید مسئولان فولاد زرند ایرانیان آمادگی خود را برای این امر اعلام نمایند.

صادق زاده اظهار داشت: احتمال اینکه ثبت نام اینترنتی در اسفندماه صورت گیرد و آزمون استخدامی در اوایل فصل بهار برگزار شود زیاد است اما هنوز تاریخ آن قظعی نشده است.

وی خاطرنشان کرد: استخدام نیمی از این ۱۴۰۰ نفر یعنی ۷۰۰ نفر آن در نیمه اول سال ۹۵ و ۷۰۰ نفر دیگر در نیمه دوم سال ۹۵ و به مرور انجام می شود.

معاون فرماندار زرند در پایان به خبرنگار صبح زرند گفت: تاریخ دقیق ثبت نام و برگزاری آزمون و جذب نیرو در این کارخانه متعاقباً اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :