ابراهمی امام جمعه (2)اخبار زرند / زرند نیوز : حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه زرند در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به پیش رو بودن انتخابات هفتم اسفند بیان داشت:حضور حداکثری مردم در انتخابات مهم مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری امری بسیار مهم و ضروری است .
به گزارش زرند نیوز امام جمعه زرند  با اشاره به پیش رو بودن انتخابات به بیان برخی از رهنمودهای امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری شرکت در انتخابات را یک تکلیف و وظیفه شرعی خواند و عنوان داشت: حضور حداکثری مردم در انتخابات نقشه های دشمن را نقش بر آب می کند.
ابراهیمی  گفت:  در انتخاب افراد اصلح باید معیارهای مطرح شده از سوی مقام معظم رهبری مورد توجه قرار گیرد.
وی شرکت در انتخابات را سبب ماندگاری انقلاب اسلامی دانست و گفت: هر رأی بر قدرت و اقتدار نظام می افزاید و پاسخ محکمی بر یاوه گویی های دشمنان است.
امام جمعه زرند در ادامه با اشاره به آغاز فعالیت تبلیغاتی کاندیداهای انتخابات بیان کرد: با حفظ فضای وحدت و همدلی باید از اختلاف و تفرقه وتخریب خودداری کنند.
خطیب جمعه زرند در ادامه گفت: در نظام مقدس جمهوری اسلامی انتخابات میدان مسابقه در خدمت است نه قدرت . لذا توجه به ایات قران بهترین راهنما  در انتخاب افراد اصلح می باشد که خداوند می فرماید مومن واقعی ان کسی است که ایمان و اعتقاد قلبی به خدا و رسول خدا دارد . ببینید  دشمنان اهل بیت عصمت و طهارت از کدام یک از کاندیداها یا جریانات سیاسی حمایت می کنند  بر خلاف دشمن انتخاب کنید . فردی را که دشمن می پسندد رهایش کنید .
 وی خواستار حضور پرشور در این عرصه شد و اظهار امیدواری کرد تا در انتخابات هفتم اسفند با حضور باشکوه‌تر در پای صندوق‌های رأی، دل امام و شهدا را شاد کنیم.
انتهای پیام /
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :