اخبار زرند : دستگاه قضایی در برخورد با مخلان و عاملان بی نظمی در عرصه انتخابات پیش رو مصمم و قاطع خواهد بود.
قویدل دادستانبه گزارش زرند نیوز سید مهدی قویدل دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زرند با بیان این مطلب افزود: تامین آرامش و امنیت مردم در بحث انتخابات پیش رو مهمترین اصل برای دستگاه های قضایی و امنیتی شهرستان زرند است.
وی انتخابات را مظهر اصلی مردم سالاری دینی در ایران اسلامی دانست و گفت  به همین دلیل از اهمیت بسزایی برخودار است.
دادستان زرند : با تاکید بر اینکه طرفداران نامزدهای انتخاباتی نباید از چارچوب قانون خارج شوند گفت : با صراحت اعلام می‌کنیم دستگاه قضایی شهرستان زرند بدون هرگونه جناح‌بندی سیاسی صرفا عمل به قانون را مورد تأکید قرار می‌دهد و برای ما هیچ‌گونه تفاوتی میان اصلاح‌طلب، اصول‌گرا و جریانات سیاسی مستقل وجود ندارد و تنها حرکت در مسیر قانون  ملاک عمل خواهد بود و در این راستا ستاد پیشگیری از تخلفات انتخاباتی کوچکترین مداخله ای در روند برگزاری انتخابات را مورد رصد دقیق و بادقت نظر تمام، تخلفات نامزدهای انتخاباتی و طرفداران آن‌ها را رصد و پایش می‌کند و در مقابل هرگونه قانون‌شکنی در این عرصه قاطعانه برخورد خواهد شد.
این مقام قضایی  بر ضرورت رعایت اخلاق انتخاباتی و پرهیز از راه انداختن کاروان های تبلیغاتی در هنگام تبلیغات نامزدها، تاکید کرد و افزود: علاوه بر برخورد قاطعانه دستگاه قضایی و امنیتی ،کاندیداها نیز در این راستا مسئول و پاسخگو هستند.
دادستان زرند از نامزدهای انتخابات و هواداران آنها خواست با رعایت قانون و پرهیز از تخریب سایر رقبا شرایط را برای برگزاری انتخاباتی سالم ، امن و قانونمند در شهرستان زرند فراهم نمایند.

وی امتیاز برتر شهرستان ولایتمدار زرند را در خلق حماسه های باشکوه و مشارکت بالا در صحنه های مختلف انقلاب بویژه انتخابات را یاداور شد و اظهار امیدواری کرد در این دوره از انتخابات، با رعایت موازین قانونی و اخلاق انتخاباتی و مشارکت حداکثری مورد تاکید مقام معظم رهبری  بار دیگر دشمنان نظام اسلامی را مایوس نمایند.
 قویدل اظهار امیدواری کرد در این دوره از انتخابات  شاهد هیچ‌گونه تخلفی در این عرصه نباشیم اما درمجموع عزم دستگاه قضایی به برخورد قاطع با قانون‌شکنان استوار است و دراین ارتباط مجموعه قضایی شهرستان زرند با تعیین علی دشتی بازپرس شعبه اول دادسرای زرند و مجتبی زارع دادرس  دادگستری  به تخلفات انتخاباتی به صورت ویژه رسیدگی خواهد کرد.
انتهای پیام /
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :