ابراهمی امام جمعه (2)اخبار زرند / زرند نیوز : ابراهیمی از حضور حماسی مردم شهرستان به بی مانندی در راهپیمایی ۲۲ بهمن تشکر کردند  و افزودند: انقلابی که مردم بعد از گذشت سی و شش سال از پیروزی انقلاب این چنین پشتیبانی و حمایت کنند و پای انقلاب بمانند بی نظیر است و از خداوند خواستند رحمت و برکت خود را بر این ملت که با حضورشان خدا و دین خدا یاری کردند نازل کند.

به گزارش زرند نیوز امام جمعه زرند حضور مردم را تجلی را کلام امام (ره) دانسته که ایشان فرمودند: من به خوبی مردم ایران جایی سراغ ندارم حتی از مردم زمان رسول خدا صل الله  علیه وآله بالاتر هستند . مردم زمان  رسول خدا در جاهایی مختلف ایشان را تنها گذاشتند ، در جنگ و حتی در هنگام خطبه نماز جمعه به خاطر  زودتر رسیدن به قافله تجاری ایشان را رها کردند و بعد از ایشان امیر المومنین وصی رسول اکرم و دختر ایشان را تنها گذاشتند ولی شما مردم ایران در هر شرایطی  با صلابت چنان کوه پشت انقلاب و ولی فقیه هستید.  آفرین بر شما و غیرت شما اهل ایران زمین .

حجت الاسلام علی  ابراهیمی با توصیف کردن حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن به عید ، افزودند این حضور دو پیام دارد :
پیام اول عشق به نظام و رهبری  و دشمنی استکبار جهانی و در راس آن آمریکای خونخوار
پیام دوم وحدت مردم بود . همه آمده بودند از پیر و جوان هر گروه و طیف سیاسی

وی حضور در انتخابات را همانند دوران دفاع مقدس که از شهرستان زرند دوازده هزار رزمنده به جبهه ها رفتند خواندند که هر دو باعث حفظ نظام هستند و خواهند بود.

وی با دشمنی همیشه آمریکا با اسلام و پشتیبانی این کشور از گروه های تکفیری و تروریستی و حکام ظالم  در بحرین و سایر کشور ها  جلسه گذاشتن و بحث کردن در مورد حذف شعار  مرگ بر آمریکا مردود دانسته  و این شعار  را مطابق آیات قرآن دانستند و دشمنی آمریکا را با ملت ایران ریشه در اعتقاد ما به اسلام ناب و اعتقاد به معصومین دانسته و گفتند : دشمن تاکنون نتوانسته با دشمنی به هدف خود برسد و الان بوسیله خنده و لبخند می خواهد کاری بکند که در دشمنی آشکار نتوانسته و فریب این لبخند را خوردن ساده انگاری است

امام جمعه زرند  به مسولین دولتی توصیه کردند در صورت کوچکترین  تخلف در برجام به شدت برخورد کنند .

ابراهیمی سپس به سایر مناسبت ها هفته جاری اشاره کردند : از جمله میلاد حضرت زینب سلام الله علیها که به عنوان روز پرستار و بهورز نامیده شده و چه نام گذاری نیکویی است. ( ولادت حضرت زینب به عنوان روز پرستار) و دیگر روز پیام تاریخی  امام در مرتد دانستن سلمان رشدی که با این پیام جلوی  ادامه تهمت به پیامبر و دین را در آن برهه از زمان گرفتند .

ایشان در انتها مساله اقتصاد مقاومتی و اشتغال زایی مهمترین مساله بعد از برجام برشمردند.

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :