333انتخابات نزدیک است رسالتمان یادمان نرود

در این تکاپوهای انتخاباتی که کاندیداهای محترم دغدغه تبلیغات و رسیدن به کرسی مجلس را دارند ،با نزدیک شدن به زمان انتخابات حرف ها و شایعات و تخریب ها نیز آغاز می گردد. بد اخلاقی های سیاسی ای که در خور شأن ایران و ایرانی نیست . اگر دیدمان مانند دید رهبر عزیزمان حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) باشد غیر از این نمیتوان گفت : ملت و جمهوری اسلامی ایران برنده‌ی پرافتخار برگزاری یک «مسابقه‌ی ملی و قوی» در عرصه‌ی انتخابات هستند.

باید بدانیم زمامداری سیاسی، دارای زمان است و پس از گذشت هر دوره، انتخابات باعث چرخش این زمامداری می شود. هیچ زمامداری نیز همیشه بر اریکه قدرت نخواهد ماند و قهرمان نیز نخواهد بود، بلکه مدال قهرمانی از آن ملتی است که بتواند در عرصه انتخابات، حق بر تعیین سرنوشت خویش را به زیبایی متجلی کند.
کمک کنیم تا در اوج کارزار رقابت انتخاباتی، دوستی ها و مهر و ادب را بیشتر از پیش برای توسعه ایران عزیزمان تقویت و قانون و اخلاق را بهتر از گذشته، نهادینه سازیم.

مدیر مسئول و هیئت تحریریه سایت خبری زرند نیوز اعلام میدارد که کار خبر و خبر رسانی جدا از تمامی سلائق سیاسی و فروش خبر و تبلیغات انتخاباتی می باشد و اینگونه رفتارها دور از رسالت خبری و اطلاع رسانی می باشد و سایت خبری زرند نیوز در زمان انتخابات ستاد انتخاباتی هیچ یک از کاندیدا های بزرگوار نمی باشد.

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :