اخبار زرند / زرند نیوز : به گزارش خبرنگار ما : همزمان با ششمین روز از دهه خجسته فجر انقلاب اسلامی به همت شرکت  گل رز پردیس کیش نمایندگی زرند با حضور فرماندار و تنی چند از مسئولین اجرائی ، نمایشگاه بزرگ کشاورزی در محل سالن دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان زرند گشایش یافت .
آقای مهندس شریفی القاب پور مدیر اجرائی این نمایشگاه ومدیرعامل شرکت  گل رز پردیس کیش آشنایی کشاورزان با ادوات کشاورزی مدرن را از اهداف برپایی این نمایشگاه عنوان کرد و افزود: به روز ترین ماشین آلات و ادوات کشاورزی در بخش های کشاورزی، گلخانه ای، آبیاری تحت فشار ، دام و طیورو نهاده های کشاورزی ارگانیک و محصولات مربوطه در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت وی اظهار داشت: نمایشگاه بر اساس اقتصاد مقاومتی و توسط شرکت ها و موسساتی که فعالیت آنان با کشاورزی در ارتباط هستند، بر پا شده است وبیشتر اهداف توانمند سازی بخش کشاورزی را دنبال می کند .
وی ضمن تقدیر و تشکر از حضور فعال مسئولین شرکت ها و نهادهای مرتبط با بخش کشاورزی در غرفه های این نمایشگاه ابراز امیدواری نمود با توسعه نمایشگاه های بخش کشاورزی قدم های موثری در تحقق کشاورزی پایدار برداشته و با اشاعه هر چه بیشتر فرهنگ استفاده بهینه از آب و خاک و نقش و اهمیت این موهبت الهی را در زندگی انسان احیاء کنیم .
خانم سیف الدینی  نیز در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت : معرفی نوآوری و تکنولوژی های جدید در زمینه ماشین آلات و ادوات کشاورزی ، نهاده های کشاورزی ، آب و آبیاری ، تأسیسات و تجهیزات ، صنایع تبدیلی و تکمیلی ، سیستم های کاهنده مصرف انرژی ، تکنولوژی و ماشین آلات صنایع غذائی ، بسته بندی مواد غذائی ،توسط سازندگان ، تولیدکنندگان و شرکت های خلاق و کار آفرین که با معرفی محصولات و خدمات جدید خود با صرف کمترین وقت با بیشترین بازدیدکنندگان ملاقات و گفتگو خواهند داشت. و این نمایشگاه بستر مناسبی برای  معرفی تولیدکنندگان معتبر و تسهیل کردن ارتباط با تولیدکنندگان بخش کشاورزی خواهد بود .
 وی تصریح کرد : این نمایشگاه در طول دهه فجر همه روزه از ساعت ۱۵ الی ۲۱ شب به روی بهره برداران کشاورزی و همه علاقمندان باز خواهد بود.
DSC00003
IMG_4107 IMG_4113 IMG_4115 IMG_4120 IMG_4132  DSC00026 DSC00034 DSC00065
انتهای پیام /
خبرنگار : اکبرابراهیمی زرندی
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :