به گزارش زرند نیوز در ایین افتتاح این نمایشگاه که فرماندار و جمعی از مسئولین اجرایی و تنی چند از معاونین اداره آموزش و پرورش و مدیرومربیان وجمعی از دانش آموزان دبیرستان فوق حضور داشتند که  از بخشهای مختلف نمایشگاه مورد بازدید وبا اهداف نمایشگاه توسط مسئولین غرفه ها آشنا شدند.
حبیب الله خنجری فرماندار زرند در پایان بازدید خود از دست اندر کاران این نمایشگاه و دانش آموزان و بسیج دانش آموزی تقدیر و تشکر کرد.
خانم فاطمه زمانی مدیر دبیرستان هم در گفتگویی کوتاه با تبریک ایام الله دهه مبارکه فجر افزود در اطاعت از فرامین رهبر معظم انقلاب مبنی برترویج امر به معروف ونهی از منکر گفت: این نمایشگاه در قالب ۶ غرفه ، دست اورد های انقلاب،انرژی هسته ای،جنگ نرم دشمنان ،دست سازهای دانش آموزان، شهداء،حجاب و عفاف دایر شده است
.
وی اشنایی جوانان و نوجوانان با دست اوردهای انقلاب اسلامی را  از دیگر اهداف این نمایشگاه عنوان کرد و افزود : حسب وظیفه ی امر به معروف ونهی از منکر با کمک همکاران و دانش اموزان بسیجی تمام همت وتلاش خود رابکار گرفته ایم تا با ایجاد این نمایشگاه به مسئله حجاب وعفاف بپردازیم ومسئله حجاب را به دانش آموزان تفهیم کنیم .
خانم زمانی. با اشاره به جنگ نرم دشمنان گفت : من اعتقادم بر این است که حجاب وعفاف زیباترین زینت برای جامعه زنان است ،که چادر بهترین آن است که در قرآن به آن سفارش شده است.
انتهای پیام /
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :