امام جمعهاخبار زرند / زرند نیوز : حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه زرند در خطبه های نماز این هفته با ، با تجلیل از حضور حماسی مردم در صحنه های مختلف دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی طی عمر با برکت نظام تصریح کرد: مردم انقلابی و ولایتمدار ایران اسلامی با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر مشت محکمی به دهان یاوه گویان خواهند زد .
به گزارش زرند نیوز امام جمعه زرند در بخش دیگری از سخنان خود گفت: تبلیغات سوء دشمن برای کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات ۷ اسفند  آغاز شده است تا این تبلیغات به خیال خام بدخواهان، ملت ایران را از مسیر انقلاب خارج کند .  دشمن به شدت برای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان برنامه ریزی کرده و در صدد نفوذ و فتنه انگیزی جدید است . دشمنان بدانند مردم حماسه ساز ایران، انتخابات آینده را به برگ افتخار نظام جمهوری اسلامی تبدیل می کنند.
خطیب جمعه زرند در ادامه گفت : انقلاب اسلامی ملت مسلمان ایران زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) و حفظ و پاسداری از این حکومت الهی از با اهمیت ترین واجبات است.
وی افزود : از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) مسیر حرکت این انقلاب و نظام در راستای زمینه سازی برای ظهور حضرت ولی عصر (عج) و تحویل نظام اسلامی به صاحب اصلی آن به دست رهبران این نظام بوده است امروز بر همه ما در هر جایگاه و شرایطی که هستیم پاسداری و محافظت از این شعارها و ارزش‌های والا یک وظیفه است تا ان‌شاء‌الله این انقلاب متصل به قیام منجی عالم حضرت مهدی موعود (عج) شود.
خطیب جمعه زرند با اشاره به دشمنی دیرینه آمریکا و ایران بیان داشت: اگر امام خمینی(ره) فرمودند رابطه ما با آمریکا رابطه گرگ و میش است یا رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند ما سر سازش با آمریکا نداریم این رفتار و گفتار ریشه در فرهنگ عاشورا دارد.
وی در بخش دیگری گفت: به رغم تمامی تلاش‌های دشمن مبنی بر تحریم‌های گسترده علیه ایران بحمدالله جوانان رشید ایران در تمامی حوزه‌ها و بخش‌های دفاعی توانسته‌اند دستاوردهای بسیار بزرگی به خصوص در حوزه‌‌های علمی و فناوری داشته باشند و ساخت هواپیمای بدون سرنشین با برد ۲هزار کیلومتر  از افتخارات این مرز و بوم است که بدست فرزندان ایران اسلامی ساخته شده است.
وی باگرامیداشت دهه مبارکه فجر .بر بر گزاری هر چه باشکوهتر ائین های دهه فجر تاکید کرد و با اشاره به افتتاح طرحهای مختلف در این شهرستان از مسئولین اجرایی شهرستان قدر دانی کرد .
وی با بیان اینکه مردم در انقلاب اسلامی نقش افرینی داشته اند گفت جشنهای دهه مبارکه فجر باید بیشتر مردمی باشد .
انتهای پیام /
 
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :