اخبار زرند / زرند نیوز : حبیب الله خنجری فرماندار زرند به همراه مهندس محمدی شهردار زرند و حسن زاده بخشدار بخش مرکزی از مراحل اجرای پروژه های آسفالت و لکه گیری معابر و برخی از کوچه های شهر زرند بازدید کرد .

72b3ebf3-a9ab-44a9-a414-8882b4911c9b_20160204_114230به گزارش زرند نیوز به نقل از  روابط عمومی شهرداری زرند فرماندار زرند در این بازدید وظیفه شهرداری شهر زرند را خطیر دانست و گفت: تمام تلاش خود را در جهت تأمین خواسته های مردم و خدمات رسانی به شهروندان در راستای تحقق اهداف دولت تدبیر و امید بکار خواهم بست .

فرماندار زرند از تلاش های شهردار و کارکنان خدوم و زحمتکش شهرداری زرند تقدیر کرد و افزود: شهرداری در راه رسیدن به شاخصه های یک شهر زیبا، مدرن و همچنین رضایتمندی مردم، نقش مهمی را ایفا می کند و می تواند با برنامه ریزی مناسب و اجرای آن، مسیر توسعه همه جانبه را هموار و فضایی مطلوب برای زندگی شهروندان فراهم نمایند

بازدید فرماندار، شهردار و بخشدار بخش مرکزی از کارخانه آسفالت شهرداری زرند

به گزارش روابط عمومی شهرداری در دومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، خنجری فرماندار زرند به همراه مهندس محمدی شهردار و حسن زاده بخشدار بخش مرکزی از کارخانه آسفالت شهرداری زرند بازدید کردند .

خنجری فرماندار زرند در بازدید از کارخانه آسفالت شهرداری گفت: مردم شهر زرند لایق خدمات مطلوب، فضای سبز، مبلمان و بوستان های شهری و همچنین معابر مناسب هستند .

فرماندار زرند ابراز داشت: تحقق این امر با مشارکت، همکاری مردم و تلاش مضاعف اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و مجموعه شهرداری میسر خواهد بود .

وی با تأکید بر اینکه کارخانه آسفالت شهرداری زرند چندین سال بلا استفاده رها شده بود، افزود: با همت شهردار و مجموعه شهرداری سعی شد تا کارخانه آسفالت راه اندازی تا از وضعیت فعلی بیرون رفت و ضمن جوابگویی به مردم و حقوق کارکنان درآمدی هم برای شهرداری شهر زرند داشته باشد .

در این بازدید مهندس محمدی شهردار زرند به تشریح بازسازی و راه اندازی این کارخانه پرداخت و گفت: عمران، آبادانی و زیبایی شهر زرند بدون حمایت همه جانبه شهروندان امکان پذیر نیست .

وی تصریح کرد: علاوه بر آسفالت معابر اصلی در سطح شهر، چندین اکیپ در سطح شهر زرند مشغول لکه گیری و درزگیری معابر و کوچه های سطح شهر هستند و با تمام توان سعی در بر طرف نمودن نواقص خیابان ها و معابر هستیم تا بتوانیم رضایت شهروندان را به دست آوریم.

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :