اخبار زرند / زرند نیوز : یک نماینده اصلاح طلب مجلس با اشاره به این که عوامل اجرایی و نظارتی می‌توانند زمینه حضور حداکثری مردم را فراهم کنند، بیان کرد: البته حضور حداکثری مردم قدرت چانه زنی دولت را در دنیا بیشتر کرده و انگیزه ورود به سرمایه گذاری و تعامل با شرکت‌های بزرگ دنیا در جذب سرمایه‌ها بیشتر می‌شود.

Dr-Amiri4حسین امیری خامکانی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با بیان این که حضور مردم در صحنه و تصمیم سازی برای اداره کشور همیشه سرنوشت ساز بوده است، گفت: انتخابات پیش رو از آن جهت دارای اهمیت است که در دوران پساتحریم قرار داریم و مدیریت و درایت رهبری، تدبیر و تخصص دولت، تیم مذاکره کننده و مقاومت مردم سه فاکتور اساسی بود که ما را به این نقطه رساند.

نماینده مردم زرند در مجلس با اشاره به این که ما در یک محاصره اقتصادی قرار داشتیم، اظهار کرد: خوشبختانه با تدبیر و درایتی که در این زمینه به کار گرفته شد چالش بزرگی که می توانست برای کشور دست‌انداز ایجاد کند حل و برطرف شد، البته امروز نیز یکسری مسائل و مشکلات اقتصادی داریم که باید حل شوند.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با تاکید براینکه نیاز داریم تا رکودی که حاکم است کمتر شود، افزود: قطعا در شرایط فعلی نیاز داریم تا دولت در فضایی آرام و منطقی بتواند نسبت به جذب سرمایه گذاری خارجی و تعامل با دنیا اقدام کند و یکی از فاکتورهایی که می تواند در این فضا به دولت کمک کند حمایت مردم است.

امیری خامکانی تصریح کرد: در حال حاضر آرامشی به مردم دست داده که چالش تحریم ها و ایران هراسی حل شده و مردم می توانند از دولت در انتخابات پشتیبانی و حمایت کنند، در واقع حضور حداکثری مردم قدرت چانه زنی دولت را در دنیا بیشتر خواهد کرد ضمن این که انگیزه ورود به سرمایه گذاری و تعامل با شرکت‌های بزرگ دنیا در جذب سرمایه‌ها بیشتر می شود.

وی تاکید کرد: بنابراین، مردم باید با حضور حداکثری در انتخابات، حمایت خود را از نظام و دولت در پروژه برجام تکمیل کنند، کشور در آشفته بازار ترور و خونریزی تروریست‌ها در منطقه دچار چالش بزرگی بود. اقتصاد، زندگی و اشتغال مردم تحت فشار زیاد و رجز خوانی تروریست‌ها و کشورهای حامی آن ها از طرف دیگر، ذهن مردم را درگیر کرده بود اما این تهدید رفع شد و پروژه ایران هراسی معکوس شده است.

این نماینده اصلاح طلب مجلس در پایان اظهار کرد: آرامشی که با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید در جامعه ایجاد شده بود اکنون بیشتر شد و حالا مردم با حضور حداکثری این آرامش را باید پایدار کنند و عوامل اجرایی و نظارتی زمینه این حضور حداکثری را فراهم کنند.

انتهای پیام

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :