رشیدی رئیس دانشگاه پیام نور کرماناخبار زرند / زرند نیوز :

رییس دانشگاه پیام نور استان کرمان گفت: هویت ملی مذهبی در نشریات دانشجویی دیده شود تا باعث توسعه کشور و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی شود.

به گزارش خبرنگار ما حسین رشیدی نژاد روز چهارشنبه در جمع دانشجویان و سردبیران نشریات دانشجویی در تالار عاشورا پردیس شماره ۱ دانشگاه پیام نور مرکز کرمان گفت: اوج مشارکت اجتماعی جوانان بر گرفته از هویت ملی مذهبی بالای آنهاست که نتیجه آن را در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی و پیروزی هشت سال دفاع مقدس به عینه دیدم.

وی تصریح کرد: اگر نبود این مشارکت اجتماعی جوانان نه انقلاب به ثمر می نشست و نه در دفاع مقدس پیروز می شدیم.

وی افزود: دانشگاه پیام نور استان کرمان در راستای شکل گیری و تقویت هویت ملی  مذهبی و افزایش مشارکت اجتماعی جوانان سامانه پیامکی دوست آسمانی در این دانشگاه راه اندازی کرده است.

رشیدی نژاد بیان کرد: این سامانه به این گونه است که با ارسال تاریخ تولد دانشجو، شهیدی که در روز و ماه سال تولد دانشجو به شهادت رسیده است به عنوان دوست آسمانی او معرفی می شود.

وی تصریح کرد: به دنبال این سامانه فاز نخست سایت جامع شهدای استان کرمان به عنوان گنجینه نور با همکاری موسسه حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس راه اندازی شد و با مشارکت خود دانشجویان در حال تکمیل شدن است.

رییس دانشگاه پیام نور استان کرمان خاطر نشان کرد: این سایت حاوی زندگی نامه، وصیت نامه، خاطرات و گالری عکس شهدا می باشد.

وی با اشاره به انعقاد تفاهم نامه با سازمان های مختلف بیان کرد: دانشگاه پیام نور با سازمان های مختلف اقتصای، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی تفاهم نامه هایی را در راستای مهارت و توانمندی و مشارکت دانشجویان در مسایل جامعه انعقاد کرده است.

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :