اخبـــار زرند / زرند نــیوز : همزمان  با سومین روز از دهه مبارکه فجر با سرمایه گذاری ۱۶ میلیارد ۸۷۰ میلیون ریال ۸ طرح مختلف عمرانی ، اموزشی  در شهرستان زرند افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .
به گزارش زرند نیوز به گفته حبیب الله خنجری فرماندار زرند این طرحها در قالب زیر سازی و اسفالت معابر روستاهای روح اباد ،عباس اباد ،محمد اباد،اسماعیل اباد،ده ایرج ،واسط  با حجم عملیات بیش از ۹۰۰ هزار متر مربع زیر سازی و اسفالت و همچنین افتتاح دبستان ۶کلاسه شهید کامیاب روستای محمد اباد  با هزینه ۱۰ میلیارد ریال با زیر بنا ۷۵۰ متر مربع و مساحت ۷هزار متر مربع و بهره مندی ۱۵۲ دانش اموز دوره اول دبستان می باشد که با بهره برداری  از طرحهای سومین روز از دهه مبارکه فجر در این شهرستان  بیش از ۱۲ هزار خانوار روستایی از مزایای انها بهرمند شدند.
در مراسم یاد شده مدیر کل نوسازی مدارس استان ،جمعی از مسئولین اجرایی ،و محلی حضور داشتند . و برنامه های مختلف فرهنگی اجرا شد.
لازم به ذکر است مدیر کل نوسازی مدارس استان در مراسم افتتاحیه مدرسه شهید کامیاب گفت تا کنون ۵۲ واحد اموزشی در شهرستان زرند  با هزینه ۱۰ میلیارد ریال تجهیز شده است .
b1356
انتهای پیام /
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :