b1344اخبـــار زرند / زرند نــیوز : به گزارش زرند نیوز به میمینت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، حاج حسن(ماشاالله) اقبالی از خیرین زرندی ۳هزار متر مربع از اراضی خود را به ارزش ۱۲میلیارد ریال جهت ساخت مدرسه به آموزش و پرورش زرند اهدا نمود

طی مراسمی با حضور امام جمعه ،فرماندار و رئیس اموزش و پرورش سند زمین  اهدایی تنظیم و تحویل رئیس اموزش و پرورش شد . در این مراسم  فرماندار زرند با تأکید بر اهمیت امر تعلیم و تربیت و مشارکت در این امر مهم گفت: انجام این گونه اقدامات می تواند باعث رضای خداوند و باقیات و صالحات ارزشمندی برای افراد شود

خنجری فرماندار زرند تصریح کرد: با اهداء این زمین و ساخت مدرسه در آینده ای نزدیک امکان تحصیل بسیاری از دانش آموزان در این مکان فراهم خواهد شد و امیدواریم این امر باعث رضای خداوند و شهروندان شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان زرند افزود: مدرسه کانون تعلیم، تربیت و چشمه جوشان برای سیراب کردن هزاران تشنه علم و دانش است بنابر این آثار خیرین در این امر همواره جاودانه خواهد ماند.
وی ضمن قدردانی از  حاج حسن (ماشاالله) اقبالی خیر واگذار زمین گفت: کارهایی که با نیت خالص و برای رضای خداوند انجام می شود نزد خداوند متعال و مردم ارزشمند است.

در ادامه حجت الاسلام  ابراهیمی امام جمعه زرند نیز از مدرسه به عنوان عامل مؤثری در شکوفایی استعدادها و سعادتمندی جوانان و نوجوانان نام برد و گفت: همت خیرین در راستای ساخت مدرسه در توسعه تعلیم، تربیت و پیشرفت دانش‌آموزان نقش بسزایی دارد

دوست داشتم در این دنیا همواره نام مادرم جاودانه باشد
حسن اقبالی خیر این زمین با بیان اینکه خیلی خرسندم در دهه مبارکه فجر  زمین فوق را اهدا نمودم .وی هدف از این اقدام خود را باقی گذاشتن یک عمل صالح دانست و گفت: در مرحله اول رضای خداوند و بعد هم دوست داشتم در این دنیا همواره نام مادرم جاودانه باشد، به همین لحاظ این زمین را به اداره آموزش و پرورش اهدا نمودم.

شایان ذکر است این زمین به مساحت ۱۲۰ قصب(۳۰۰۰متر مربع)و با ارزش دوازده میلیارد ریال (یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان) به آموزش و پرورش اهدا شد.

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :