محمدی شهردار
اخبـــار زرند / زرند نــیوز : به گزارش زرند نیوز احمد محمدی شهردار زرند در کنفرانس مطبوعاتی به تشریح فعالیتهای این نهاد در ۶ ماه گذشته پرداخت .
وی گفت:  حمد و سپاس خداوند منان را که توفیق خدمت به مردم شریف شهر زرند را در این مدت نصیبم کرد تا در سایه الطاف بی کران الهی و با حسن اعتماد شورای اسلامی شهر و با حمایت مردم و مسئولین بتوانم خدمات در خور شأن و منزلت مردم بزرگوار و شهید پرور زرند را فراهم کنم.
اقای محمدی افزود:شهرداری زرند با استفاده از ظرفیتها و پتانسیل های بالقوه واحدهای وابسته به خود در صدد است نسبت به طراحی و اصلاح معابر ، توسعه پارکها و زیبا سازی فضاهای عمومی شهر و مبلمان شهری ، توسعه فضای سبز درون شهری ،و توسعه منابع درآمدی شهرداری ،   زمینه آرامش و رفاه نسبی عموم شهروندان را فراهم سازد.
وی با اشاره به اینکه رسالت شهرداری رشد همه جانبه شهر است که با همت و تلاش مستمر همراه است .
وی گفت با بیان اینکه شهروندان حدود ۶ میلیارد تومان عوارض به شهر داری بدهکارند خاطرنشان کرد: شهرداری سرمایه مردم است و شهروندان هرچه بیشتر خود را در آن سهیم بدانند شهرداری به موفقیت بیشتری نائل خواهد شد . امیدوارم با خلق نو آوری در ارائه خدمات بهتر و با توکل به خدا و بهره مندی از مشارکت مردم وظیفه خود را در راستای توسعه و آبادانی شهر ایفا کنم و در این راستا تمام توان خود را بکار می گیری .
شهردار زرند در ادامه به عملکرد و اقدامات شهرداری در طول ۶ ماه فعالیت خود اشاره کرد و گفت:در این مدت اقدامات موثری هم برای شهرداری و هم برای شهر و مردم انجام دادیم . که این اقدامات در راستای اطلاع رسانی به مردم بدین شرح ارائه می شود.
اولین چالش تورم نیروی انسانی است که متاسفانه در یک دوره ۲۰ ساله سه برابر افزایش یافته است .اجرای طرح تعدیل هم مشکلات خاص خودش را دارد .ترغیب و تشویق نیروها برای انتقال یا باز نشسته در دست اقدام است .
در طول تصدی ۶ ماه شهرداری زرند اجازه ورود حتی یک نفر هم صادر نشده است وی واگذاری فعالیتها از طریق بخش خصوصی،بدهکاری شهرداری ،عقب ماندگی هایی در خدمات رسانی،را از دیگر مشکلات یاد کرد و گفت استفاده و اموزش نیروهای موجود در بخش های مختلف اسفالت ،جدول گذاری و……در دستور کار قرار گرفت و در این راستا تمام تلاش برا این شد که بجای واگذار کردن کارها به پیمانکاران از نیروهای خود شهرداری استفاده نمائیم و از طرفی کارخانه شن و ماسه و اسفالت را که بلا استفاده رها شده بود را راه اندازی کردیم .
باز سازی ماشین الات سنگین را در دستور کار قرار دادیم  از طرفی توقع مردم بجا است چون فضای سبز ،پارکها، فرهنگی و اجتماعی با مشکل اساسی روبرو بود.خوشبختانه با تلاش پرسنا سخت کوش شهرداری در ۴ ماه گذشته ۴۰ هزار متر مربع اسفالت و همچنین لکه گیری یک سوم شهر انجام شده است  که با اجرای انها توسط پرسنل خدوم شهرداری ۵میلیارد ریال صرفه جوئی در پی داشته است .
شهر زرند به نهضت اسفالت نیاز دارد قریب ۲ میلیون متر مربع اسفالت نیاز دارد.در این راستا رایزنی هایی برای خرید قیر انجام شده است و امیدواریم به همکاری شورای محترم شهر و مسئولین در سال اینده اقدامات ارزنده ای در راستای اسفالت صورت گیرد.در بحث جدول گذاری .جداول را از بیرون تهیه میشد .
قریب ۴ میلیارد تومان به پیمانکاران بدهی داریم .اما جلوی این کار را گرفتیم و ورود هر نوع پیمانکار را ممنوع کردیم .
در این مدت ۶ ماه قریب ۲۰۰ کیلومتر جدول گذاری انجام شده است که با اجرای این اقدام توسط پرسنل شهرداری ۱۰۰ میلیون تومان صرفه جویی داشته است.
وی  افزود شن ریزی  ۱۰۰ کوچه ،هرس درختان ،باز سازی گلخانه تخریب شده بمنظور جلوگیری از خرید گل و گیاه ، باز سازی کشتارگاه ،خرید تجهیزات به روز انش نشانی،خط گشی معابر و نصب تابلو را از دیگر اقدامات شهرداری عنوان کرد.
عباس ایرانمنش رئیس شورای اسلامی شهر زرند هم .گفت الحمدالله همزبانی و همدلی بسیار خوبی بین شهردار و اعضا شورای شهر است و شهردار در این مدت تصدی سامان دهی نیروی انسانی را به نحو احسن انجام داده است و با درایت نیروهای جوان و پای کار را انتخاب کرده است که امیدواریم با اجرای برنامه های شهردار در سال اینده شاهد حداقل رساندن عقب ماندگی اقتصادی باشیم .
انتهای پیام /
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :