به گزارش زرند نیوز به نقل از  روابط عمومی فرمانداری زرند در اولین طرح افتتاح پروژه ترایفلورا کارخانه ذغالشوئی با اعتبار بالغ بر یازده میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

فرماندار زرند در این نشست ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر توانمندی نیروهای متخصص و بومی زرند را ستودنی دانست و گفت: اگر امروز ایران اسلامی و شهرستان زرند دارای پروژه های صنعتی زیادی می باشد و توانسته است موفقیت های زیادی را به دست آورد، از همت، توانمندی و پشتکار همین جوانان می باشد.

وی با اعلام اینکه این طرح ها بنا به تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای اقتصاد مقاومتی به انجام رسیده است و امیدواریم ماحصل این امر رونق دوباره بخش ذغال سنگ در شهرستان باشد.

مهندس توحیدی رئیس کارخانه ذغالشوئی در این خصوص گفت: این جدا کننده جز جدا کننده های واسطه سنگین از مرکز می باشد که با حرکات خود باعث جدایش محصولات می شود.

وی از اهداف اجرای این طرح گفت و افزود: افزایش راندمان کارخانه، افزایش ظرفیت کارخانه، کنترل دقیق تر خاکستر واحد جینگ و حذف جیگ کنترلی و دایناویرپول و کاهش هزینه ها از مهمترین مزایای اجرای این طرح می باشد.

همچنین فرماندار زرند باتفاق هیئت همراه کلنگ درزگیری و آسفالت حفاظتی ده کیلومتر از راه های ورودی شهر زرند با اعتباری بالغ بر سه میلیارد تومان را به زمین زد.

مهندس نورالدینی رئیس اداره راه و شهرسازی در خصوص این طرح نیز گفت: این طرح در راستای بر طرف نمودن شکاف های مسیرهای شهر انجام خواهد گرفت.

وی اظهار امیدواری کرد این طرح ظرف مدت ده روز به اتمام برسد.

فرماندار زرند نیز از اجرای این طرح در مسیر جاده زرند به ریحانشهر و روستای طالقانی به شهرستان زرند خبر داد و گفت: امیدواریم با اجرای این طرح ساکنین روستاهای داهوئیه، حتکن، باب تنگل و شهرک طالقانی از راه دسترسی مطمئنی برخوردار شوند.

وی خواستار همکاری همه ادارات ذیربط در خصوص به انجام رسیدن سریع این طرح شد و تصریح کرد: برای اجرای این طرح هزینه ای بالغ بر سی میلیارد ریال در نظر گرفته شده است.

فرماندار زرند همچنین از کارگاه صنایع دستی خانم مسعود پور نیز بازدید کردند.

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :