شیخ علی گلستانیاخبـــار زرند / زرند نــیوز : مردم با شرکت درراهپیمایی ۲۲بهمن و حضور درپای صندوقهای رای مشت محکمی به دهان بد خواهان ودشمنان این نظام خواهند کوبید . بنابراین هر روز که فصل تازه ای درزندگی انسانها گشوده می شود ودرس عبرتی به آنها داده ویا طاغوت وفرعون گردنکشی درآن روزبه قعر درۀ نیستی فرستاده شده وخلاصه این که هرروز حق وعدالتی برپا شد وظلم وبدعتی ازبین رفته را می توان ایام الله نامید.

به گزارش زرند نیوز به نقل از روابط عمومی مجتمع کک سازی و پالایش قطران زرند، علی گلستانی مسئول امور فرهنگی درجمع نمازگزاران این مجتمع ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن ایام دهه مبارک فجر افزود:

یکی از حوادث بسیار مهم وماندگار درتاریخ انقلاب اسلامی ایران رهبری امام خمینی(ره)بود که جهت پاسداشت وتبیین آرمانها وارزشهای انقلاب وبنیانگذارآن ، نیاز به برنامه ریزی دقیق واساسی دارد که همۀ دستگا هها تشکلهای مذهبی ومردمی درقبا ل این امر مهم وظیفه خطیری بر دوش دارند.

گلستانی گفت: ما باید برای برگزاری هر چه با شکوه تر مراسم دهۀ فجر کوشش کنیم چون هر انقلابی برای ماندگاری و رساندن ارزشها واهداف خود به نسلهای بعد نیازمند حرکتهایی است که توانایی اقناع برای مخاطبین خود را داشته باشد.

وی اشاره ای به اهمیت وحساسیت دهۀ فجرامسال نسبت به سالهای گذشته کرد وافزود:

موفقیت دربرجام وهمچنین نزدیک شدن به برگزاری دو انتخابات سرنوشت سازخبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی حساسیت این مناسبات را بالا برده و با امید به این که مردم فهیم ایران اسلامی با تجدید میثاق با ولایت ورهبری ضمن شرکت درراهپیمایی ۲۲بهمن و همچنین حضور درحوزه های انتخابیه دراسفند ماه امسال مجددا”مشت محکمی به دهان بد خواهان ودشمنان این نظام بکوبند.

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :