b13 41اخبـــار زرند / زرند نــیوز : همزمان با سراسر کشور و اولین روز از آغاز دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور امام‌جمعه و فرماندار و فرمانده سپاه شهرستان زرند زنگ انقلاب در دبیرستان زینبیه  نواخته شد.
در این مراسم حجت‌الاسلام ابراهیمی امام جمعه زرند گفت: پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۵۷ معادلات استکبارجهانی را بر هم زد و ملت ایران را برای همیشه از چنگال زور و ظلم رژیم ۲۵۰۰ ساله طاغوت نجات داد.
وی با قدر دانی از مشارکت دانش اموزان بسیجی در برگزاری اولین روز از دهه مبارکه فجر اظهار داشت: این روز پر افتخار که آغاز دهه فجر است، یادآور جانفشانی های ملت ایران با رهبری امام خمینی(ره) و بدو تشکیل نظام جمهوری اسلامی ایران است.
وی اظهار کرد: پیشرفت‌هایی که امروز ایران اسلامی را به‌عنوان یکی از قدرت‌های جهانی در زمینه‌های مختلف  سیاسی، نظامی و مردم‌سالاری معرفی کرده است مرهون حضور مردم و رهبری حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری است.
امام‌جمعه زرند افزود: امروز وظیفه دانش‌آموز ادامه دادن راه شهدای انقلاب است و   باید با فراگرفتن علوم مختلف زمینه پیشرفت‌های آینده انقلاب اسلامی را فراهم کنند.
وی در ادامه با بیان اینکه زنگ انقلاب اسلامی زنگ بیداری، مقاومت و استکبار ستیزی ملت ایران اسلامی در مقابل مستکبران جهان بود، گفت: زنده نگه داشتن این ایام مبارک وظیفه همه مسئولان نظام است.
امام جمعه زرند  با بیان اینکه مردم انقلابی شهرستان زرند در صحنه های مختلف انقلاب پیشگام بوده اند گفت: مردم ولایتمدار شهرستان زرند با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات ۷ اسفند بار دیگر وفاداری خود را به امام خمینی(ره) ،مقام معظم رهبری و شهدای گرانقدر به نمایش میگذارند و به جهانیان اعلام خواهند کرد که با گذشت ۳۷ سال از عمر پر برکت انقلاب اسلامی همچنان در دفاع ار ارزشهای والای انقلاب تا پای جان ایستاده اند .
دراین مراسم چند برنامه فرهنگی اجرا شد.
انتهای پیام /
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :