دکتر امیریاخبـــار زرند / زرند نــیوز : نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس گفت: در جلسه روز گذشته با حضور رییس سازمان تامین اجتماعی، قرار شد ذوب آهن اصفهان تا ۲۰ بهمن ماه جاری ۴ و نیم میلیارد تومان از بدهی خود به زغالسنگ کرمان را پرداخت کند.

دکتر”حسین امیری” در گفت و گو با خبرنگار زرند نیوز  اظهار کرد: در پی حضور رییس سازمان تامین اجتماعی در استان کرمان، مسائل را پیگیری کردم و عصر روز گذشته با حضور آقای نوربخش، مدیرعامل ذوب آهن اصفهان، مدیرعامل صندوق فولاد و مسوولان استان کرمان جلسه ای در تهران تشکیل و قرار شد بخشی از بدهی ذوب آهن اصفهان به شرکت زغالسنگ تا ۲۰ بهمن و بخش دیگر تا ۲۰ اسفند پرداخت شود.

وی افزود: بدهی ذوب آهن به زغالسنگ کرمان حدود ۱۴ و نیم میلیارد تومان است و قرار شد ۴ و نیم میلیارد تا ۲۰ بهمن پرداخت شود.

امیری تصریح کرد: قبلا ۱۰ میلیارد تومان حواله آهن آلات به زغالسنگ داده شده بود اما به دلیل اینکه به سختی نقد می شود، قرار شد تا ۲۰ اسفند ذوب آهن پول این حواله را نیز به زغالسنگ بدهد.

نماینده زرند و کوهبنان در مجلس بیان کرد: درخصوص مشکلات بیمه ای نیز بحث هایی در این نشست مطرح و قرار شد با بررسی مشکلات بیمه ای، راه حلی برای مطالبات تامین اجتماعی از زغالسنگ اندیشیده شود.

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :