امام جمعه زرند: دولت در بخش سلامت تدبیر های خوبی داشته است
اخبـــار زرند / زرند نــیوز : نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان زرند با اشاره به اینکه عملکرد دولت تدبیر و امید قابل تقدیر است گفت: این دولت در بخش سلامت تدبیر های بسیار خوبی داشته که قابل تقدیر است.

به گزارش ایسنا حجت الاسلام علی ابراهیمی روز شنبه در آیین افتتاح مرکز و پایگاه سلامت جامعه شهرستان زرند افزود: امروزه به جای اینکه بیمار دنبال پزشک برود پزشک دنبال بیمار می رود که این از خدمات شایسته دولت می باشد.

وی تصریح کرد: شهرستان زرند امروزه از نظر امنیت و سلامت در جایگاه خوبی است که باید از زحمات مسوولان تشکر کرد.
وی با اشاره به اینکه علی رغم اینکه بیماری های واگیر دار کنترل شده است گفت: چرا مرگ و میر در کشور زیاد است که امیدواریم مرکز و پایگاه سلامت جامعه بتواند نقش موثری در این زمینه داشته باشد.

حجت الاسلام ابراهیمی با بیان اینکه سلامت جسم و روح جامعه را باید مد نظر داشته باشیم گفت: علی رغم زحمات دولت در حوزه سلامت، که هیچ کشوری به این اندازه سرمایه گذاری نمی کند باز می بینیم که مرگ و میر زیاد است که باید فکری برای این موضوع شود.

فرماندار زرند: یکی از برجسته ترین خدمات دولت تدبیر و امید سلامت جامعه است

یکی از برجسته ترین خدمات دولت تدبیر و امید سلامت جامعه است که در این خصوص کارهای زیربنایی خوبی انجام شده است.
حبیب الله خنجری نیز در این آیین گفت: در شهرستان زرند به تبع کشور و استان در حوزه سلامت خدمات شایسته ای انجام شده که مرکز و پایگاه سلامت جامعه نیز از جمله این خدمات است.

وی تصریح کرد: اگر جامعه دارای سلامت جسمی و روحی باشد فعالیت های اقتصادی نیز به خوبی پیش می رود.
وی با اشاره به اینکه ضریب امنیت شهرستان زرند نسبت به سایر شهرستان های شمالی در استان بالاتر است بیان کرد: در بسیاری از مسایل بهداشتی و امنیتی ما جلوتر هستیم و دیدید که در شیوع آنفولانزا در استان توانستیم سریع آنرا در شهرستان زرند کنترل کنیم.

فرماندار زرند مسوولان شهرستان را به تعامل وانسجام هر چه بیشتر توصیه کرد و گفت: امروزه اگر در حوزه سلامت و بهداشت توفیقی حاصل می شود نتیجه تعامل و انسجام مسوولان است.

وی تاکید کرد: مراکز بهداشت مکان هایی هستند که همه مردم مراجعه می کنند که برخورد مناسب مسوولان و پرسنل باعث ارتقا جایگاه آنها می شود.

خنجری افزود: امیدواریم اعتباری برای بیمارستان در حال ساخت سینا نیز تخصیص داده شود تا هرچه سریعتر شاهد افتتاح آن باشیم.

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :