اخبـــار زرند / زرند نــیوز : حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه زرند در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به احادیث و روایات نماز گزاران را به رعایت تقوی الهی سفارش نمود .
وی در ادامه در این عالم خیلی از انقلابها بوجود امده است و اولش پیامهای خوبی داشته است اما کم کم منحرف شده اند. اما انقلاب اسلامی ایران که به برکت حضرت امام خمینی (ره) و مردم انقلابی به ثمر رسید. روز به روز شکوفاترشده و مردم دلبستگی بیشتری به نظام مقدس جمهوری اسلامی پیدا می کنند .
وی وجود ایدئولوژی قوی (همان اسلام ناب محمدی) ،بیداری ،وفاداری ،بصیرت و هوشیاری مردم نسبت به انقلاب باعث ماندگاری انقلاب اسلامی شده است و مردم ولایتمدار ایران اسلامی برای حراست از انقلاب اسلامی و ارمانهای والای امام و شهدا ،تحت رهبری مقام معظم رهبری در حراست از دست اوردهای شکوهمند انقلاب اسلامی تا پای جان ایستاده اند .
خطیب جمعه زرند در ادامه با اشاره به انتخابات ۷ اسفند گفت بدون شک دشمنان و نفوذیها در این دوره از انتخابات همانند فتنه ۸۸ که برای براندازی نظام  صورت گرفت ، برنامه ریزی دارند . اینها میخواهند ارزشهای انقلاب و خون شهدا را پایمال کنند  و به دنبال اهداف خوذشان هستند .  اما با اگاهی و بیداری  مردم و تبعیت از مقام معظم رهبری باز هم تیرشان به سنگ خواهد خورد .  و شورای محترم نگهبان اجازه نفوذ افراد نا باب را نمی دهد.
خطیب جمعه زرند نهاد شورای نگهبان را از سرمایه‌های انقلاب اسلامی و قانون اساسی توصیف کرد و افزود: جایگاه و نقش شورای نگهبان در احراز صلاحیت‌های داوطلبان انتخابات‌های مختلف در ادوار گذشته و حال بسیار ارزنده و در خور توجه ویژه است.
وی با اشاره به فرمایشات امام راحل که  خطر هجمه به شورای نگهبان را احساس کردند یادآوری کرد:توهین به فقهای شورای نگهبان خطر برای نظام و انقلاب دانست وافزود درست نیست یک عده با تمام بی باکی به شورای نگهبان اهانت کنند .
وی در ادامه گفت شکست انقلاب مشروطیت بخاطر کنار گذاشتن شورای نگهبان بود که متاسفانه از دل انقلاب مشروطیت و کنار گذاشتن علما رضاخان قلدر جوشید و دیکتاتوری رضاخان از همین جا شکل گرفت.
ابراهیمی با اشاره به برجام گفت  برای توسعه و ابادانی کشور باید از خام فروشی جلوگیری شود و کشتی های صادراتی از ایران به کشورهای غربی سرازیر شود نه اینکه کشتی های حامل اجناس از غرب به کشور ما سرازیر شود .و در واقع اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری  مورد توجه بیش از پیش قرار گیرد.
انتهای پیام /
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :