اخبـــار زرند / زرند نــیوز : فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زرند در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات ضمن گرامیداشت سی و هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: همه انقلابیون و نخبگان وظیفه دارند, عظمت انقلاب و امام (ره) را به نسل هایی آینده و کسانی که انقلاب را درک ننموده اند، منتقل نمایند.
سرهنگ عبدالمجید زمانی افزود: بزرگترین اتفاق قرن بیستم تاریخ انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام ره می باشد و امروز این انقلاب مرزهای جغرافیایی جهان را درنوردیده است.
وی با بیان اینکه حماسه ۲۲ بهمن سال ۵۷ معجزه الهی بود، اظهار داشت: امروز حقانیت انقلاب و امام برای مردم جهان ثابت شده است.
زمانی یادآور شد: ما حقانیت امام و انقلاب را در حماسه نهم دی ماه سال ۸۸ با چشم خود دیدیم و مشاهده نمودیم که مردم ایران در روز نهم دی ماه با بصیرت وارد میدان شدند و انقلاب را از پرتگاه نجات دادند.
فرمانده سپاه زرند افزود: این انقلاب صاحب دارد و ما در طول تاریخ هم ریزش و هم رویش را داشته ایم، در عده ای از خواص ریزش و عده ای نیز رویش را شاهد بوده ایم و این برنامه همیشگی است و تا زمانی که حق باشد فتنه و باطل نیز وجود دارد و این فتنه ها آزمونی برای مسلمانان می باشند.
 سرهنگ زمانی در ادامه به بحث انتخابات اشاره نمود و اظهار داشت: هفتم اسفند ماه برگزاری انتخاباتی بسیار مهم و سرنوشت ساز است و انشا ا.. ملت ایران با بصیرت و هوشیاری پای صندوق های ردی خواهند آمد.
وی تاکید سپاه و بسیج را در بحث انتخابات، حضور حداکثری مردم را نزد صندوق های رأی عنوان نمود و گفت: هر چه درصد آرا و حضور حداکثری ملت ایران اقتدار و صلابت نظام را به رخ جهانیان خواهید کشید.
فرمانده سپاه زرند به انتخاب فرد اصلح در انتخابات مجلس شورای اسلامی و لیست اصلح در انتخابات خبرگان رهبری اشاره نمود و یادآور شد: بهترین معیار و شاخص در بحث انتخابات را فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع مردم قم می باشد.
وی با اشاره به سخنان رهبری افزود: اگر کسانی فهرستی یا فردی را معرفی کردند اگر متدین، مومن، انقلابی و در راه امام باشند به حرفشان اعتماد می کنم اما اگر دیدم به مصالح انقلاب و دین و استقلال کشور خیلی اهمیتی نمی دهند و دلشان دنبال حرف آمریکا و غیر امریکا است به حرفشان اعتماد نمی کنم.
سرهنگ زمانی ادامه داد: امروز افراد زیادی به میدان آمدند اما ملاک بحث شعار و عمل است، کاندیدای اصلح باید درهر دو مورد برتر باشد و گفتار وی همراه با عمل باشد و این را در پیشینه انقلاب ثابت کرده باشد.
وی بهترین معیار و شاخص را در امر انتخابات فرمایشات رهبر معظم انقلاب دانست و گفت: اینکه چه کسانی کاندید را معرفی کردند، آیا به استقلال کشور می اندیشند ، به ارزش های نظام توجه دارند ، موضع ثابتی دارند و تازه وارد نیستند نیز معیارهایی است که همه مردم باید به آن توجه داشته باشند. 
فرمانده سپاه افزود: حضور حداکثری مردم در راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن ماه و انتخابات هفتم اسفندماه امنیت و اقتدار امروز نظام را پایدارتر می کند و یکی از اصلی ترین شعار انقلاب یعنی استقلال آزادی، جمهوری اسلامی را برای همیشه محقق خواهد نمود.
وی تصریح کرد: یقین بدانید شهدا که امنیت را برای جامعه به ارمغان آوردند، در روز ۲۲ بهمن و ۷ اسفندماه نظاره گر حضور مردم خواهند بود و ناظران اصلی انتخابات شهدا هستند.
زمانی به برنامه های دهه فجر نیز توسط سپاه و بسیج اشاره نمود و گفت: زدن زنگ انقلاب در مدارس، برگزاری نشست های بصیرتی در حوزه ها و پایگاه های مقاومت، برگزار نشست بصیرتی در محل ناحیه با سخنرانی نماینده ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان، برگزاری جلسه بسیج شهرستان، افتتاح طرح های اقتصاد مقاومتی، غباروبی قبور مطهر شهدا، سرکشی از خانواده های معظم شهدا و راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه با حضور آحاد مردم از محل میدان ۲۲ بهمن به طرف میدان معلم از جمله برنامه های این نهاد می باشد.
IMG_3983
انتهای پیام /
خبرنگار : اکبرابراهیمی زرندی
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :