اخبـــار زرند / زرند نــیوز : جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان زرند در دفتر امام جمعه برگزار شد .

نماینده ولی فقیه و امام جمعه زرند در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان مطرح نمود:
رفتار هر انسان نتیجه و انعکاس افکار اوست و برای اصلاح ناهنجاری های جامعه باید افکار جامعه اصلاح شود که در نتیجه آن رفتار درست و ناهنجاری ها اصلاح خواهند شد .

نماینده ولی فقیه و امام جمعه زرند با اشاره به آیه شریفه ( الذین ان مکناهم فی الارض اقاموا الصلوه و اتوا الزکوه و امروا بالمعروف و نهوا عن المنکر)  چهار نکته کلیدی حکومت صالحان را ارتباط با خدا ، رفع فقر از جامعه ، کوشش در جهت گسترش خوبی ها و برچیده شدن بدی ها از جامعه دانست و افزود هدف از تشکیل حکومت اسلامی برپایی این چهار نکته در جامعه است .

ایشان در ادامه گستره وسیع امر به معروف و نهی از منکر را یادآور شد و بزرگداشت دهه فجر و برگزاری جشن های مردمی این دهه را نوعی معروف دانست و گفت حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بزرگترین معروفیست که دشمن از آن بیشتر از سلاح هسته ای می ترسد .

وی شرکت مردم در انتخابات ۷ اسفند و بالاتر از آن انتخاب اصلح را دیگر معروفی دانست که مردم با حضور حداکثری خود آن را رقم خواهند زد .

امام جمعه زرند در پایان گفت رفتار هر انسان نتیجه و انعکاس افکار اوست و برای اصلاح ناهنجاری های جامعه باید افکار جامعه اصلاح شود که در نتیجه آن رفتار درست و ناهنجاری ها اصلاح خواهند شد .

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :