اخبـــار زرند / زرند نــیوز : دومین نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در حوزه معدن، سیمان، متالورژی و صنایع وابسته با حضور گسترده شرکت های بزرگ و معتبر داخلی و خارجی در جزیره کیش برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی مجتمع کک سازی و پالایش قطران زرند، این نمایشگاه از تاریخ ۶ الی ۹ بهمن ماه در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش با حضور ۱۰۰ شرکت داخلی و۱۵شرکت خارجی برگزار می گردد.

شرکت هایی از کشورهای چین، ترکیه، ایتالیا، کانادا، استرالیا، روسیه و آلمان در درمین نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری و تجاری در حوزه معدن، سیمان، متالورژی و صنایع وابسته حضور دارند.

همچنین شرکت های بزرگی مانند: ایمیدرو، ، هلدینگ فارس و مجتمع کک سازی و پالایش قطران زرندبه عنوان یکی از واحدهای تابعه شرکت تهیه وتولید مواد معدنی ایران نیز در این نمایشگاه حضور دارند و آخرین دستاورهای داخلی و خارجی حوزه معدن، سیمان، متالورژی و تجهیزات وابسته به این حوزه را در بخش های مختلف اکتشاف، استخراج، فرآوری، صادرات، سرمایه گذاری و ماشین آلات را ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار خواهند داد.

مجتمع کک سازی و پالایش قطران زرند، نیز به عنوان یکی از شرکت کنندگان در حوزه متالورژی در غرفهA33 محصولاتی نظیر: کک متالورژی، قطران، بنزول، نفتالین، قیر، گوگرد، واش اویل و….. را جهت نمایش و معرفی محصولات در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار داده است.

گفتنی است ،اهداف اصلی نمایشگاه، معرفی فرصت ها و ظرفیت های سرمایه گذاری، سرمایه پذیری، آشنایی با زمینه های سرمایه گذاری در حوزه معدن، صنایع معدنی و متالورژی و همچنین هدایت سرمایه های داخلی و خارجی به بخش های معدنی و انتقال دانش و تکنولوژی نوین و ایجاد زمینه رقابت بین شرکتها می باشد.

011

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :