فرماندار خنجریاخبـــار زرند / زرند نــیوز : حبیب الله خنجری فرماندار زرند صبح امروز در گفتگوئی از افتتاح  ۵۱ طرح مختلف  در ایام‌الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در شهرستان زرند خبر داد. و افزود این طرحها در زمینه های مختلف عمرانی ، مخابراتی،صنعتی،بهداشتی ، درمانی،ابرسانی،ورزشی،کشاورزی،دامداری و مذهبی است  که برای اجرای این طرح ها که در مناطق شهری و روستایی به بهره برداری می رسد، در مجموع قریب  ۱۶۰میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
فرماندار زرند گفت با بهره برداری از  این طرحها بیش از ۱۵ هزار خانوار از مزایای آنها بهرمند میشوند.
وی یاد اور شد در این ایام خجسته ۷ طرح  دیگر در زمینه های مختلف با سرمایه گذاری قریب ۳۰ میلیارد ریال  عملیات اجرایی انها اغاز می شود .
خنجری گفت : نصب پوستر، عکس و پرچم‌های مختلف، آذین‌بندی میادین برای آماده کردن شهر در استقبال از ایام مبارک دهه فجر از دیگر فعالیت‌هایی فرهنگی دانست که در سطح این شهرستان انجام میشود.
 وی با اشاره به اینکه در ایام دهه مبارک فجر و جشن پیروزی انقلاب اسلامی که از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ادامه دارد ، برنامه‌های فرهنگی و هنری نیز با رویکرد ایجاد روحیه نشاط و شادابی و تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی اجرا می‌شود گفت:  غبارروبی قبور مطهر شهدا، مسابقات مختلف فرهنگی و هنری،   دیدار با خانواده‌های معظم شهدا، محفل انس با قران ،بر پایی نمایشگاه عکس ،برگزاری جنگ شادی،  جشن های روستایی، آیین های سنتی، مسابقات ورزشی  ، نمایشگاه کتاب ،اهدا خون ،جشنواره غذا های سنتی،عیادت از بیماران ، ویزیت رایگان بیماران، از دیگر برنامه‌های دهه فجر سال جاری عنوان کرد.
وی خاطرنشان کرد: ۲۰۰ نفر از نیروهای فرهنگی در قالب۷ کمیته مختلف روستائی، ایثارگران، تزئینات و آذین بندی، اطلاع رسانی، ورزش و جوانان، هنرمندان، اصناف و بازاریان و کارگری در سطح شهرستان زرند مشغول برگزاری آیین های دهه فجر خواهند بود
وی،افزود: با تاکید بر حضور پرشور احاد مختلف مردم  در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن  گفت علاوه بر راهپیمایی ۲۲بهمن که نقطه عطف در کشور برای ابراز وفاداری به آرمان های والای امام راحل و شهدا و تداوم راه آنها با رهبری های حکیمانه مقام معظم رهبری است، در ۷ اسفندماه نیز انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری را خواهیم داشت که ان شاءا… حضور گسترده ملت ایران در راهپیمایی ۲۲بهمن و انتخابات، باعث یأس و ناامیدی دشمنان، شادی دوستان و قوت مسئولان برای کار و تلاش بیشتر خواهد بود.
خنجری با اشاره به پیروزی های کشور در عرصه های مختلف بین المللی و به خصوص مسایل مربوط به برجام و برداشته شدن تحریم ها گفت: این پیروزی هایی که به دست آمده است در نتیجه رهنمودهای مقام معظم رهبری،مدیریت رئیس جمهور محبوب و استقامت و از خود گذشگی مردم است که باید همه از این فرصت های به وجود آمده در راستای شکوفایی کشور و حل مشکلات استفاده نمایند.
وی در پایان بابیان اینکه هدف از برنامه‌ها دهه فجر، ترویج فضای امید، نشاط و شادابی در سطح جامعه و برگزاری مراسم با محوریت مردم به‌ویژه جوانان است، خاطرنشان کرد: یکی از اهداف مهم برنامه‌های دهه فجر تبیین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و آشنایی با رویدادهای انقلاب شکوهمنداسلامی است
انتهای پیام /
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :