اخبـــار زرند / زرند نــیوز : آیین اختتامیه جشنواره مد و لباس اسلامی – ایرانی در اداره ارشاد اسلامی زرند برگزار شد .
نماینده ولی فقیه و امام جمعه زرند در این مراسم ضمن خوشامدگویی به حاضرین و تقدیر و تشکر از مسئولین برگزاری این جشنواره پیرامون جمله ما می توانیم که امام خمینی به باور ملت ایران رساند ایراد سخن نمود .

حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی یکی از برکات انقلاب اسلامی را ایجاد خودباوری و اعتماد به نفس توسط حضرت امام در ملت دانست و افزود اساس و پایه انقلاب اسلامی نیز همین جمله ما می توانیم بود که از زبان امام بزرگوار بیان شد و ملت و جوانان به آن عینیت بخشیدند و امروز هم شاهد هستیم هر کجا به جوانان اعتماد شده و به ابتکار عمل آنها بها داده شده است این جمله به واقعیت رسیده است .

وی گفت پیشرفت های ایران در زمینه های مختلفی همچون فناوری های هسته ای ، نانو ، هوا و فضا ، صنعت دفاعی و … را نتیجه همین اعتماد به نسل جوان دانست و افزود امروز اقتصاد کشور نیازمند همین اعتماد و باور به جوانان است و اگر قشر جوان ما به چرخه اقتصاد و تولید وارد شود باعث نجات کشور خواهند شد .

ابراحیمی افزود  چرا صنعت خودروسازی کشور باید پس از چندین سال همچنان وابسته باشد ؛ مگر این صنعت پیچیده تر از فناوری های هسته ای ، نانو ، هوا و فضا ، صنعت دفاعی می باشد !؟ باید دقت کرد و دید که مشکل کار کجاست ؟

امام جمعه زرند تصریح کرد : امروز تولید حرف اول را در اقتصاد می زند و بهترین راه مبارزه با دشمن حمایت از تولید داخل است و این فکر باید در وجود شهروندان ایجاد شود که در هر بخشی ما می توانیم شهرستان خود را بی نیاز کرده و خود اقدام به تولید مایحتاجمان کنیم .
ایشان در پایان خواستار حمایت همه جانبه مدیران ومسئولان از جوانان شد و گفت باید از فکر جوانان در جهت پیشرفت جامعه و اقتصاد کشور استفاده گردد .

IMG_1599

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :