امام جمعهاخبـــار زرند / زرند نــیوز : حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه زرند در خطبه های نماز جمعه این هفته با بیان اینکه یک روز بعداز اجرای برجام امریکا در صدد تحریمهای جدید علیه ایران اسلامی شدند افزود همانطوری که حضرت امام خمینی (ره) فرمودند که نباید یک لحظه از توطعه های امریکا غافل شویم و بزرگترین ساده اندیشی این است که کینه دشمنان نسبت به نظام اسلامی ما تمام شده است و امریکا به خوبی فهمیده است که توان مقابله نظامی با ایران اسلامی را ندارد و ناتوانی انها باعث کوتاه امدن انها شد.
خطیب جمعه زرند بصیرت شناسی و دشمن شناسی را از ویژگیهای مردم هوشیار و ولایتمدار ایران اسلامی دانست و از تلاشهای ارزشمند رئیس جمهور و وزیر امور خارجه و رهنمودهای مقام معظم رهبری در اجرای برجام قدر دانی کرد  و افزود نقشه امریکا این است که بعداز برجام  کشور ایران را مصرف گرا بار بیاورند و اجناس بی کیفیت روانه بازار های ایران کنند . لذا باید با تکیه بر اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری در جهت رشد و پویایی جامعه تلاش نمائیم .
وی در ادامه جایگاه شورای نگهبان را رفیع و ارزشمند دانست و گفت در همه کشورها چنین شورایی وجود دارد و درکشور ما بررسی صلاحیت توسط شورای نگهبان صورت می گیرد تا افراد نا باب وارد صحنه انتخابات نشوند و خون شهدا حفظ شود و همه باید به جایگاه شورای نگهبان احترام بگذارند.
خطیب جمعه زرند با اشاره به اغاز تولید گندله در کارخانه گندله سازی یزدان اباد زرند از تلاشهای مهندسین و دست اندر کاران این مجموعه قدر دانی کرد .
انتهای پیام /
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :