گروه کارشناسان محیط زیست استان به همراه مسئولین محیط زیست و رئیس گروه برنامه ریزی فرمانداری به منظور دست یابی به نقطه ای جهت ایجاد کارخانه مدیریت پسماند سفر یک روزه ای را به شهر زرند داشتند و با فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند، حبیب الله خنجری فرماندار زرند در این دیدار ضمن تأکید بر ضرورت ایجاد یک شهرک صنعتی تخصصی پسماند در استان و شهرستان زرند گفت: در حال حاضر مطالعات و تحقیقات این طرح به انجام رسیده است و امیدواریم با فراهم شدن زیر ساخت های مناسب در آینده ای نزدیک شاهد شروع به کار این مجموعه باشیم.

وی حفاظت از محیط زیست را وظیفه همه شهروندان دانست و تصریح کرد: با استفاده از ظرفیت های موجود و همچنین جذب سرمایه گذار و ایجاد فرصت اشتغال در این حوزه گام های مؤثری برداشته شده است.

وی با اعلام اینکه این طرح برای اولین بار در استان کرمان اجرائی خواهد شد، گفت: طرح مطالعاتی و پیشنهادی سه نقطه به کارشناسان اعلام شده است و امیدواریم بتوانیم در فرصت مناسب این طرح را به سرانجام برسانیم.

وی از آمادگی تمامی دستگاه های دولتی شهرستان در راستای گسترش این شهرک خبر داد و گفت: برای رونق شهرستان زرند از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

شایان ذکر است کارشناسان محیط زیست استان در ادامه از سه نقطه پیشنهادی شهرستان بازدید کردند.

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :