اخبـــار زرند / زرند نــیوز : مهندس ابوالقاسم سیف الهی معاون عمرانی استانداری بهمراه مهندس مقبلی مدیر کل راه وشهرسازی استان و خنجری فرماندار زرند از پروزه های راهسازی زرند بازدید کردند .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند سیف الهی وهیئت همراه از روند احداث باند دوم جاده زرند به مسجد ابوالفضل و طرح تعریض ،زیرسازی گردنه ده علیرضا بازدید و از نزدیک در روند اجرائی این پروژه قرار گرفتند .
سیف الهی در این بازدید ضمن مثبت ارزیابی کردن فعالیتهای در حال انجام بر تحرک بیشتر فعالیت های کارگاهی و افزایش توان اجرایی پیمانکاران تاکید و خواستار تسریع در کارها وبهره برداری به موقع از این پروژه ها شد.
معاون عمرانی استاندار کرمان ضمن تقدیر از فعالیتهای فرماندار زرند و مدیر کل راه و شهرسازی استان  از تلاش مجریان این پروژه ها قدردانی کرده و خواستار تسریع در اتمام  و بهره برداری این پروژه ها با توجه به  اهمیت و موقعیت شهرستان زرند شد .
وی بااعلام اینکه شهر زرند در حال تبدیل به یک شهر صنعتی می باشد و در آینده این شهرستان باید از راههای ارتباطی خوبی برخوردار باشد اظهار امیدواری کرد اتمام این پروژه ها بتواند در حمل و نقل ترانزیتی نیز مثمر ثمر باشد .
فرماندار زرند نیز ضمن قدردانی از  حضور معاون استاندار و مدیر کل راه و شهرسازی توجه به زیر ساختهای شهرستان را اولویت اول مسئولین اجرائی شهرستان دانست و گفت: شهر زرند یکی از شهرهای است که حجم بالای عبور خودروهای ترانزیتی از مسیرهای این شهرستان انجام می گیرد .
فرماندار زرند تاکید کرد: توسعه و ساخت این مسیر علاوه بر  تسهیل و تسریع در حمل و نقل و باعث کاهش  بار ترافیکی در سطح شهر نیز خواهد شد

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :