اخبـــار زرند / زرند نــیوز : ششمین نشست کارگروه آب ،کشاورزی و منابع طبیعی و اولین کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید  با حضور حبیب الله خنجری فرماندار زرند و جمعی از مسئولین ادارات و نهادهای ذیربط در محل فرمانداری زرند تشکیل شد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند در ابتدای این نشست فرماندار زرند شکیل کارگروه رفع موانع تولید می تواند اثرات موثری را برای کشاورزی و تولید محصولات نماید . حبیب الله خنجری تصریح کرد: همه مسئولین شهرستان باید با ارائه راهکارهای اجرائی موانع تولید را شناسائی و نسبت به آنها برنامه ریزی نمایند .

فرماندار زرند افزود: هدف از برگزاری این نشست رفع موانع تولیدی دانست که قابل حل و فصل با همکاری ادارات می باشد و امیدواریم  ماحصل این نشست افزایش تولید محصولات در شهرستان باشد .

نماینده عالی دولت در شهرستان با اعلام اینکه از دستگاه های اجرایی انتظار می رود تا همه ظرفیت خویش را برای رفع موانع و مشکلات تولید بکار گیرند گفت: تشکیل جلسات کارشناسی جهت بررسی مسایل و مشکلات واحدهای کشاورزی وتولیدی با همکاری ادارات جهاد کشاورزی،صنعت ومعدن و منابع طبیعی باید انجام گیرد .

فرماندار زرند در ادامه از میزان بارندگی های خوب در سال زراعی امسال گفت و تصریح کرد:  باید کارشناسان جهاد کشاورزی علم و وقت خود را صرف کمک به کشاورزان نمایند تا بتوانیم دوباره شاهد رونق کشاورزی در شهرستان زرند باشیم.

وی همچنین در زمینه کمک به بخش کشاورزی و کشاورزان نیز گفت: ۲۹مصوبه مربوط به واگذاری اراضی مورد نیاز کشاورزان تائید و جهت اجرا به ادارات مربوطه ارسال شد است. شایان ذکر است مرور مصوبات جلسه گذشته و بررسی مشکلات سه تولید کننده محصول پسته و مرغداری نیز مطرح و در خصوص انها تصمیمات لازم اتخاذ شد.

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :