اخبـــار زرند / زرند نــیوز : به مناسبت هفته شوای آموزش وپرورش حبیب الله خنجری فرماندار زرند به همراه صادقی زاده رئیس آموزش وپرورش این شهرستان با جمعی از معلمین دیدار و گفتگو کردند .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند در این نشست صمیمی فرماندار زرند ضمن ارج نهادن به مقام والای شهدای فرهنگی و قدردانی از فعالیتهای معلمین گفت:  رشد و ترقی جامعه را مرهون تلاش معلمان می دانیم و باید بگوئیم آموزش و پرورش و معلمان سرمایه های جامعه هستند که باید نگاه ویژه ای به آنان شود.
حبیب الله خنجری گفت: معلمان همواره برای پیشرفت دانش آموزان از جان دل مایه گذاشته اند و زحمات این عزیزان به هیچ نحو قابل جبران نمی باشد .
رئیس شورای اموزش وپرورش شهرستان زرند در ادامه از پیشرفت جوامع و وابستگی آن به آموزش وپرورش گفت و تصریح کرد: در جوامع امروزی یکی از عوامل اصلی رشد و توسعه اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی  منابع انسانی می باشند که این نیروها باید در مرحله اول اصول اصلی آموزش را فرا گرفته باشند .
وی تصریح کرد: همواره در شورای آموزش و پرورش پی گیر مشکلات معلمین بوده ایم و با جدیت در صدد رفع مشکلات این قشر زحمت کش می باشیم.
صادقی زاده رئیس اداره آموزش وپرورش زرند نیز در این دیدار ضمن قدردانی از نگاه ویژه فرماندار زرند به معلمین و آموزش  پرورش گفت: خوشبختانه در طی سالهای گذشته شاهد پیشرفتهای خوبی در اموزش و پرورش بوده ایم .
وی یکی از اهداف مسئولین شهرستان زا ایجاد یک فضای اموزشی مناسب برای این عزیزان عنوان کرد و گفت: کمکهای هیئت امناهای مدارس می تواند به این نهاد کمک موثری نماید .

شایان ذکر است فرماندار زرند و هیئت همراه با معلمین مدرسه شهدای فرهنگیان و شهید عرب دیدار و گفتگو کردند .

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :