اخبـــار زرند / زرند نــیوز : در پی عدم استفاده از رانندگان با گواهینامه ب۱ در آژانسهای سطح شهر ، نشست فوق اعلاده ای با حضور حبیب الله خنجری فرماندار زرند ، مهندس محمدی شهردار ،ایرانمنش رئیس شورای شهر،سرگرد زمانی فرمانده پلیس راهور و مهندس عربپور مدیر عامل سازمان حمل و نقل همگانی برگزار شد .
خنجری فرماندار زرند در ابتدای این نشست خواستار برسی بیشتر این موضوع و رفع موانع موجود در این خصوص شد .
فرماندار زرند با اعلام اینکه این امر باعث اشتغال زائی جمعی از جوانان ونوجوانان شهرستان شده است گفت: همه باید با ارائه یک برنامه ی زمان بندی نسبت به این امر اقدام نمائیم .
خنجری گفت:امیدواریم خروجی این نشست باعث رفع مشکل رانندگان شده وبتوانیم بخش عظیمی از مشکلات این قشر را برطرف نمائیم .
فرماندار زرند ضمن گلایه از وجود تعداد زیاد آژانس های درون شهری گفت: هرچند این گونه موسسات می تواند در کاهش بارترافیکی نقش داشته باشند اما وجود بیش از اندازه این موسسات باعث بروز مشکلاتی نیز برای شهرداری و سازمان حمل و نقل شده است .
رئیس شورای ترافیک شهرستان خواستار مهلت یک ماهه به تعدادی از رانندگان ب۱شد که از این راه امرار معاش می کنند و تصریح کرد: رانندگان و کسانی که قصد دارند در این موسسات فعالیت نمایند باید گواهینامه لازم در این خصوص را داشته باشند .
وی افزود: با همکاری فرمانداری زرند و پلیس راهور در صدد هستیم اموزشگاه رانندگی ویژه گواهینامه ب۲ را در شهرستان دایر نمائیم .
وی در ادامه خواستار معرفی افراد فاقد کد وبرچسب از سوی مدیران آزانسها شد و اظهار داشت: مدیران اژانسها نیز باید  در این خصوص به شهرداری کمک نمایند و با پرداخت معوقات عوارضی خود در پیشرفت شهر سهیم باشند .

شایان ذکر است اعضاء شورای ترافیک در ادامه از خیابان امام و محل توقف تاکسی های درون شهری،محل احداث پل عابر پیاده  بازدید کردند.

فرماندار زرند در این بازدید از وجود ترافیک در خیابانهای اصلی گفت و تصریح کرد: شهرداری زرند با استفاده از پتانسیلهای موجود می تواند طرح پارکبان را در سطح شهر و معابر اصلی به مرحله اجرا درآورد .

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :