فرمانداراخبـــار زرند / زرند نــیوز : حبیب الله خنجری فرماندار زرند در پیامی شهادت شیخ نمر رهبر شیعیان عربستان را تسلیت گفت.
در متن این پیام امده است:
بار دیگر شاهد جنایتی از سوی حاکمان مستبد و جاهل آل‌ سعود بودیم، جنایتی که این بار علیه شیعیان جهان و عربستان صورت گرفته است.
به شهادت رساندن آیت الله شیخ نمر و ۴۶ نفر از بیگناهان، جهان اسلام را در بهت و تعجب فرو برد و این امر به جهانیان بیشتر ثابت کرد که سعود، یهود و رژیم غاصب آنها توانائی شنیدن صدای حق طلبی را ندارند.
بدون شک این رفتار خصمانه رژیم منفور سعودی در شهادت رهبر شیعیان عربستان آیت الله شیخ نمر موجب جریحه دار شدن عواطف مسلمانان سراسر جهان شده که می توان از آن به عنوان یک توطئه صهیونیستی برای تشدید تفرقه بین امت اسلامی و اختلاف بین شیعیان و اهل تسنن نام برد. اما درایت و هوشیاری مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی و جهانیان دشمنان اسلام را بار دیگر ناکام خواهد گذاشت.
اینجانب شهادت مظلومانه این عالم برجسته و مجاهد را به ساحت مقدس حضرت بقیه الله الاعظم (عجل الله تعالی فرج الشریف)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به ویژه مسلمانان شعیه عربستان و ایران اسلامی تسلیت می گویم و از درگاه ایزد یکتا خواهانم تا این شهید مجاهد با انبیاء و اولیاء و شهدای کربلا محشور فرماید.

حبیب الله خنجری – فرماندار شهرستان زرند

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :